укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

ВІДГУКИ матусь про молоковідсмоктувач Philips Avent

Цей виробник відносно давно з’явився на ринку дитячої продукції. З самих перших місяців роботи він завоював любов і довіру жінок по всьому світу. 

Молоковідсмоктувач «Авент» можна розділити на дві основні категорії: ручний і електричний. Відрізняються вони лише способом впливу на прилад. 

 

Молоковідсмоктувач «Авент» відгуки в більшості випадків має позитивні відгуки. Варто відзначити, що одні матусі залишилися задоволені механічним пристроєм, інші ж вважали за краще використовувати електричний прилад. Лише невелика частина жінок висловила своє невдоволення приладом. 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРИЛАДУ:

ЗРУЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ ПІД ЧАС ЗЦІДЖУВАННЯ

Жінки відзначають, що під час зціджування більше немає необхідності нахилятися вперед. У молодих матусь після незручного сидіння болить спина. Молоковідсмоктувач «Авент» позбавляє таких неприємних відчуттів. Ви можете розслабитися за переглядом улюбленого фільму або передачі. Прилад працює навіть тоді, коли жінка приймає горизонтальне положення. Саме тому багато новоспечених матусь користуються саме приладом фірми «Авент».

ЗРУЧНА НАСАДКА ДЛЯ КОНТАКТУ З ГРУДЬМИ

Силіконова прокладка, яка контактує з жіночими грудьми, створена у формі пелюсток. Така особливість дозволяє м’яко стимулювати процес відсмоктування молока. Багато жінок відзначають, що відчуття більше нагадують смоктання дитиною грудей.

Під час втягуючих рухів, пелюстки м’яко натискають на область грудей, в якій розташовані молочні протоки. Завдяки цьому процес зціджування полегшується і не доставляє ніякого дискомфорту. ЗРУЧНІСТЬ СКЛАДАННЯ ТА КОМПАКТНІСТЬ
Прилад має хороші відгуки завдяки своїм невеликим розмірам. Ви можете брати молоковідсмоктувач з собою в дорогу, адже він не займає багато місця. Також прилад можна розібрати і скласти в коробку. 
Зібрати і розібрати прилад дуже просто. Вже через декілька разів ви зможете робити це без інструкції. Всі деталі мають певний дизайн. Це дозволяє зібрати пристрій на інтуїтивному рівні.

НЕВЕЛИКА ВАГА ПРИЛАДУ

Пристрій для зціджування молока досить легкий. Вам не доведеться двома руками тримати прилад. Електричний пристрій можна взагалі поставити поруч і не торкатися до нього.

ВІДСУТНІСТЬ ВИДІЛЕННЯ ШКІДЛИВИХ ДОМІШОК

Продукція виготовлена з безпечного пластику і силікону. До кожного пристрою додаються запасні насадки. На відміну від інших (більш дешевих) молоковідсмоктувачів, продукція фірми «Авент» не виділяє шкідливі речовини навіть при тривалому зберіганні молока. Ви можете більше не турбуватися про здоров’я свого малюка.

НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ ПРИЛАДУ
Багато матусь кажуть про те, що прилад може служити дуже довгий час. Деякі жінки користуються механізмом з другим і третім малюком. При цьому цілісність всіх деталей не порушується.

МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧ НЕ ПСУЄ ФОРМУ ГРУДЕЙ

Напевно для кожної жінки важливо, якими будуть її груди після грудного вигодовування. Багато новоспечених матусь відмовляються годувати діточок, щоб не зіпсувати форму. Варто відзначити, що молоковідсмоктувач м’яко впливає на шкіру і сосок і не витягує їх.

Молоковідсмоктувачі фірми «Авент» зроблять зціджування молока безпечним і комфортним! Детальна інформація щодо прокату молоковідсмоктувача «Авент» тут .