укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Розвиваючі центри, комплекси, надувні батути. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

З самого народження дитина вчиться пізнавати навколишній світ. Все навчання дітей з самого раннього віку проходить в основному в різних ігрових формах, тому в даний час створюється величезна кількість ігрових центрів для малюків, які сприяють розвитку мовлення, мислення, уяви, дрібної моторики, уваги, музичного слуху.

Багато дитячих ігрові розвиваючі центри спрямовані на вивчення кольорів, визначення форми предмета. Дитина також вчить назви тварин і як їх можна розрізнити. В основному всі діти з найперших місяців життя пізнають навколишній світ через тактильні і смакові відчуття, тому деталі на ігрових центрах виготовлені з якісних матеріалів і абсолютно безпечні.

Розвиваючий ігровий центр для малюків може бути у вигляді розвиваючого килимка з дугою або великого розвиваючого куба з різними розвиваючими елементами, або у вигляді надувного ігрового центру для малюків. Дитячих ігрових центрів велика кількість, тому можна підібрати в нашому прокаті саме той, який буде ідеально підходити до вашої дитини.

Розвиваючі заняття з використанням ігрових центрів і комплексів напрокат в дома допомагають батькам організувати режим дня, покращують взаєморозуміння між дорослими і карапузом, економлять сімейний бюджет і час, які можна витратити на радісне спілкування з однолітками, родичами і друзями. Нехай перші заняття асоціюються у Вашої дитини з грою і відпочинком!