укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Заколисуючі центри та гойдалки. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Beby Service Rivne за адресою:

    вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Чудовою розвагою для малюка, а також чудовим помічником для мами є дитячі гойдалки. Це необхідна річ в кожній сім'ї, де з'явився малюк.

 Всі ми знаємо, як сильно новонароджена дитинка потребує заколисування. Малюк не може заснути, якщо мама не погойдає його на ручках.Та іноді необхідно давати перепочинок маминим рукам. З цим завданням чудово впорається гойдалка (або заколисуючий центр).

Зазвичай, заколисуючий центр для немовлят  виглядає  як мініатюрна гойдалка, підвішена до рами-опори.Така качелька гойдає малечу  взад-вперед або з боку в бік, а у деяких моделей є ще й  блок вібрації.

 Заколисуючий центр розрахований на малюків у віці до 6 місяців.

  Гойдалка допомагає заспокоїти малюка, тому дуже актуальним буде наявність режимів з повільними плавними рухами, а також можливість зняти крісло і перенести дитину в дитячу кімнату, не потурбувавши її сон. Досить покласти малюка в неймовірно зручне сидіння, включити одну із заспокійливих мелодій, як через кілька хвилин малюк солодко засне!

Найбільшу популярність останнім часом набувають електронні дитячі гойдалки, які дозволяють батькам регулювати швидкість руху дитини і включати спокійні ніжні мелодії або звуки природи,які допомагають розслабити і заспокоїти  малюка.

 До числа найбільш бажаних складових гойдалки можна віднести анатомічно правильну форму крісла, підголівник для зниження навантаження на м'язи шиї, піднос для дитячого харчування та іграшок, регулювання спинки і висоти сидіння.

Для батьків мати вдома дитячу гойдалку - це просто чудово , і дитина швидше засинає, і батьки мають час на домашні справи. А коли малюк не спить - він не буде сумувати в такій гойдалці завдяки підвісним іграшкам до яких він зможе тягнутися, різноманітним приємним мелодіям. В цей час він зможе насолоджуватися граю та бачити поряд люблячих батьків.

Наш прокат пропонує Вам взяти в оренду дитячу гойдалку.Ми з задоволенням допоможемо Вам підібрати цікаву модель та  замінити її, коли попередня малечі набридне. Отже оренда гойдалки дозволить Вам не витрачати зайві кошти на річ, щодо якої  Ви не впевнені, що вона сподобається малюку.Крім того, гойдалка знадобиться Вам всього на кілька місяців.Ви можете експериментувати без шкоди для сімейного бюджету, урізноманітнивши перший рік життя свого малюка цікавими і корисними речами.

З нами Ви маєте можливість спробувати і переконатись.

 

Ми сподіваємося, що оренда дитячої гойдалки принесе радість Вам та вашому малюку!

Приємного відпочинку!