укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

Дорогі мами й тати!

Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробниками!

На першому році життя доводиться купувати стільки аксесуарів, меблів, іграшок! Їх різноманітність вражає уяву не менше, ніж ціни. В принципі, не гріх купити хорошу річ, якщо знаєш, що будеш користуватися нею роками. Але малюк виростає з речей так швидко, що оком не моргнеш, як пора відправляти їх у відставку. Доводиться вибирати: або економити, або витрачатися, а потім зберігати в комірчині гору запорошених коробок..ну або роздарувати все родичам і знайомим.


    Ми пропонуємо Вам альтернативу.
   Купуйте малюкові хороші підгузки, гарне дитяче харчування, гарну косметику і засоби по догляду - це дійсно важливо. А качельки, ваги, ходунки та інші аксесуари, які знадобляться максимум на місяць-два - беріть НАПРОКАТ. Для цього потрібно всього лише подзвонити нам і замовити річ. Кур'єр привезе вам замовлення додому, а коли необхідність відпаде - приїде і забере.

Основні ситуації, коли вам знадобиться прокат у м. Рівне:

  • Річ дорога, а потрібна на короткий термін. Наприклад, дитячі ваги, електронні качельки, ходунки , стрибунці - все це можна взяти в оренду на пару місяців, так вийде набагато дешевше.
  • Якщо Ви приїжджаєте до Рівного з дитиною. Такі речі як коляску, ліжечко, стільчик, ванночку і т.п. можна взяти напрокат тут, на місці. А не тягти все це гамузом із собою.
  • Плануєте їхати у відпустку з малюком? Є незамінні аксесуари, які зроблять поїздку комфортною: шезлонги, автокрісла і т.п. Але купувати їх заради разової поїздки дозволить собі не кожен. Знову ж таки, прокат.
  • Ситуація з розряду "не спробуєш - не дізнаєшся". Наприклад, далеко не всі дітки згодні сидіти в манежах або їсти в стільчиках. Перш ніж купувати щось дороге - візьміть напрокат, спробуйте.