укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Ходунки. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

 

Ходунки зазвичай потрібні малечі після 6-місячного віку, коли дитина вже вміє самостійно сидіти.

Це дуже корисний засіб, який полегшує життя мамам і татусям, популярність якого росте з кожним роком.

 

Після 6-ти місяців малюк починає активно пізнавати світ, йому стає цікаво знаходитися у вертикальному положенні . Ще не вміючи пересуватись самостійно, малеча пізнає навколишнє оточення на руках матусі. Але не кожна мама зможе цілодобово носити на руках свою малечу-це втомлює. Мама яка не має сторонньої допомоги розривається між домашніми справами та дитиною - втомлюється, зазнає стресу , погіршення лактації та падіння настрою.

 

Ходунки- це річ, яка дозволить мамі звільнити руки і зайнятися своїми справами, але при цьому бути весь час з малюком, спілкуватися з ним , весело проводити час. Ходунки, які, в першу чергу, розвивають координацію рухів і вчать дитину тримати рівновагу, задовольнять потребу дитини в русі, дослідженні та ознайомлення з навколишнім світом.

 

Ходунки дають можливість дитині сприймати світ по-новому, завдяки чому малеча розвивається емоційно та інтелектуально. У ходунках дитина перебуває в безпеці, оскільки, фіксатори зупиняють рух при зіткненні з порогом, а розмір ходунків розрахований таким чином, що не дозволяє дотягнутися малюкові до небезпечних предметів навколо.

На нашу думку, якщо правильно і з розумом використовувати ходунки, то це принесе малюку багато користі, зможе урізноманітнити ігровий процес, допоможе зміцнити м'язи. Ця нова, велика, яскрава іграшка змусить радіти вашого малюка.

 

Отже, коли можна починати користуватись ходунками?

 

Коли дитинка може сидіти сама без підтримки або самостійно встає в ліжечку — це сигнал про готовність до ходунків.

 

Щоб ходунки приносили користь дитині потрібно дотримуватись деяких правил:

  • обов'язково відрегулювати висоту, щоб дитинка легко могла діставати ніжками до підлоги
  • перший раз обмежити перебування малюка в ходунках 15 хвилинами, поступово можна збільшувати тривалість до 1 години, але ні в якому разі не зловживати, щоб не було надмірного навантаження на ніжки і спинку
  • не залишати малюка без нагляду на тривалий час
  • періодично перевіряти чи він не стомився, чи йому зручно
  • прибрати небезпечні предмети до яких малюк зможе дотягнутися

Звичайно, без ходунків можна обійтись, так як обходились наші бабусі і мами, але вони мають ряд беззаперечних переваг при правильному використанні:

 звільняють мамині руки на деякий час, укріплюють м'язи ніжок та спини, дозволяють робити багато нових рухів, дозволяють легко пересуватися по кімнаті, бачити та пізнавати багато нових предметів.

Брати ходунки на прокат вигідно та зручно, бо ходунки потрібні малюкові не більше ніж на 4 місяці, а іноді 2-3-зовсім, необов'язково купувати їх у магазині, для того, щоб потім думати куди їх подіти, а якщо вони дитині взагалі не сподобаються?

 

Тому найкраще рішення: оренда ходунків, які можна брати на будь-який період, та повернути їх коли потреба відпала. В результаті малюк отримує задоволення від використання такої цікавої речі, а мама економить гроші та має час на відпочинок.

 

Ми сподіваємося, що прокат ходунків буде для вас приємною та вигідною справою!

Гарного відпочинку!.