укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Стрибунці. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

У другому півріччі життя дітки стають надзвичайно рухливими. Більшості 6-ти місячних малюків подобається стояти у матусі на колінах і підстрибувати, як на батуті, згинаючи і випрямляючи ніжки в колінах. Частенько малюки в такому віці полюбляють танцювати у мами на колінах, ставлячи по-черзі то одну, то другу ніжку.

І хоч ці веселі вправи приносять втіху та веселий сміх як дитинці, так і мамі, та іноді мамині руки все ж стомлюються, адже малюк росте і вже важкенький.

Надзвичайно актуальними в цей період можуть стати дитячі стрибунці, які задовільнять потребу вашої малечі до активного руху та дадуть відпочинок маминим рукам, хоча б на деякий час.

 Стрибунці — це іграшка, і тренажер, і міні-атракціон одночасно.

При розумному використанні мають багато плюсів:

розвивають опорно-руховий, вестибулярний апарат, дрібну моторику, поліпшують координацію рухів, допомагають вивчати навколишній світ, дарують хвилини щастя та фонтан емоцій і дитині і батькам.

 Стрибунці відрізняються від ходунків тим, що дитина залишається на місці, а не рухається по всій квартирі, весело стрибає, відштовхуючись ніжками від підлоги. Стрибки активізують музику та світлові ефекти, сидіння обертається на 360 градусів, веселі іграшки на панелі та над головою забавляють малюка, надовго поглинаючи його увагу.

Отже, в якому віці можна починати користуватись стрибунцями, щоб це було безпечним для дитини?

 Оптимальний вік для використання стрибунців — коли малюк робить спроби сидіти самостійно і м'язи його спинки достатньо зміцніли (близько 6 -ти місяців).

 

Якщо у Вас є сумніви — Ви можете порадитись з педіатром, який спостерігає вашого малюка і знає особливості його розвитку.

Протипоказаннями може стати наявність проблем в опорно-руховому апараті дитинки.

Щоб користування стрибунцями приносило лише радість, рекомендуємо дотримуватись простих правил :

  •  починати використання стрибунців з 5-10 хвилин, поступово збільшуючи час до 30 хвилин, “стрибати” можна кілька разів на день
  • не садовити малюка у стрибунці одразу після їжі
  • обов'язково відрегулювати стрибунці по висоті
  • не залишати малюка самого надовго без нагляду

 

Зазвичай, у віці 10-11 місяців малюки втрачають інтерес до стрибунів, отже вони знадобляться Вам ненадовго. Тому не має сенсу купувати дорогу іграшку, простіше — взяти в оренду в нашому Прокаті Baby Service – Рівне.

Ми рекомендуємо Вам чудові моделі від Fisher Prise: стрибунці “Джунглі”, “Веселі звірята” та від Bight Starts – Розвиваючий центр “Африка”.

 

Всі наші товари виготовлені з безпечних та натуральних матеріалів.

 

Стрибайте” на здоров'я та отримуйте лише позитивні емоції!!!

 

Чекаємо на Вас в Baby Service – Рівне!