укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Радіоняня, відеоняня. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

    вул. Д.Галицького, 9   ( понеділок - п'ятниця з 10:00 - 15:00, субота з 10:00 - 15:00 попередньо перезвоніть ) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

 

  Радіоняні і відеоняні - на сторожі сну Вашого малюка


    Радіоняня - це сучасний приголомшливий винахід, яке дає можливість полегшувати батькам догляд за найменшими дітьми. Якщо у вас є приватний будинок або велика квартира, то подібні радіоняні будуть для вас дуже необхідним придбанням. Купуючи даний пристрій, ви, по суті, купуєте безпеку для своєї дитини. По суті, даний пристрій - це прилад зв'язку (бездротовий) між дитиною і батьками. Зазвичай він складається з двох спеціальних блоків, що пов'язуються між собою певними радіохвилями. Максимальна віддаленість між деякими блоками може становити на відкритому просторі близько 300 м, на закритому - практично 50 м. І цього найчастіше досить для будь-якого сучасного будинку і квартири. Даний дитячий блок уловлює абсолютно все звуки, які видає дитина.

    Особливості сучасних приладів


     Деякі моделі даного пристрою оснащуються каганцями, а також музичними ефектами, які допомагають дитині спати максимально спокійно. Батьківський блок пристрою завжди знаходиться у батьків. Варто відзначити, що деякі моделі дозволяють постійно носити блок на руці (як годинник) або на ремені. Багато такі пристрої додатково оснащують термометрами і контролерами вологості повітря. Таким чином, батьки постійно контролюють видаються дитиною звуки, вологість і температуру повітря в дитячій кімнаті. Безпека дітей для всіх батьків - дуже важливе завдання по догляду за новонародженою дитиною. Тому радіоняня ви можете взяти в оренду в нашому прокаті Baby Service в Рівному, є необхідністю для всіх сучасних людей. Ще одна важлива річ - це видеоняня. У сукупності ці пристрої дають певну свободу батькам, але при цьому дозволяють отримувати звіт про дитину і контролювати його. Тепер ви можете не боятися залишати свою дитину одного в кімнаті, машині або на ігровому майданчику біля приватного будинку. Будь-який інтернет-магазин дозволяє вам підібрати такий пристрій, орієнтуючись по залишених покупцями відгуками. Варто відзначити, що радіоняня відгуки на яку дають можливість вибрати оптимальний для вас варіант пристрою, є дуже корисним пристроїв. У сучасному світі практично всім жінкам відомо про існування такого пристрою, до того ж, багато хто вже навіть не уявляють свого життя без нього. А колись його назва асоціювалося з однойменної дитячої передачею. Через приблизно п'яти років люди змогли зрозуміти, наскільки його зручно використовувати. У сучасному світі придбання приладу перестало бути розкішшю, а його самого вже не назвеш непотрібним гаджетом. Це дуже важливий засіб для кожної сучасної сім'ї. При цьому ви можете завжди взяти напрокат в нашому сервісі панравівщееся вам пристрій.

   Радіоняня - вірний помічник батьків


      Радіоняня дуже допомагає батькам. Пояснюється це дуже легко. Раніше батьки не мали такого приладу і добре з усім справлялися. Але, слідуючи такій логіці, сучасним людям необхідно відмовлятися від водопостачання, централізованого опалення, електричних прасок, посудомийних, пральних машин та іншого. А також таких важливих засобів гігієни, як памперси та інше теж в ті часи не було. Але при цьому ми ніколи не відмовляємося від різних технологічних винаходів, які допомагають полегшувати життя. Відеоняня яку молодим батькам просто необхідно, дуже допоможе вирішити вам проблеми, і не варто відмовлятися від цього пристрою. Ви в будь-який момент можете взяти напрокат відеоняню в нашому сервісі. Звичайна радіоняня полегшить ваше життя і дозволить завжди контролювати вашу дитину, не відволікаючись від інших справ.