укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Стільчик для годування. Прокат, оренду у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

    вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Сьогодні все більше молодих батьків для свого новонародженого малятка придбавають спеціальні стільці, призначені для годувань. Стільчик для годування в сучасному світі перетворився на якісний універсальний пристрій, який необхідний малюкам у віці 6 місяців, можливо трішки раніше чи пізніше.Звичайно, можна годувати малюка на колінах або на звичайному стільці, підкладаючи подушку, але набагато зручніше і для мами і для малюка - придбати спеціальний дитячий стільчик для годування.У малюка з'явиться своє власне окреме місце, де він зможе спокійно їсти, гратися або просто спостерігати за батьками. Дитячі стільчики для годування сьогодні представлені у широкому асортименті. І щоб не заплутатися в цьому розмаїтті, необхідно розібратися, що до чого і як, тому прокат BabyService у Рівному Вам в цьому допоможе. У першу чергу, треба познайомитися з типами стільчиків.Модельний ряд таких виробів для дітей відрізняється надзвичайно різноманітним вибором.Візьміть в оренду у нашому прокаті такий стілець, щоб максимально легко і правильно зорієнтуватися.
   

Особливість конструкцій
  Купуючи будь-який стілець для годування, пам'ятайте, що всі вони мають свої особливі конструкції. Наприклад, високі моделі є конструкціями на високих ніжках. Вони допомагають підняти дитину на рівень звичайного обіднього столу. Як правило, в базовому варіанті такий стілець не регулюється і не складається, дуже часто не оснащується своєю власною стільницею і навіть не має коліс. Більш дорогі стільці дозволяють користуватися додатковими опціями зручності та безпеки, зокрема змінними підносами, м'якими чохлами на сидінні, ременями, регулювальними механізмами. Крім того, більш дорогі варіанти оснащуються спеціальними допоміжними функціями для переміщення, такими як компактне складання або колеса. Для розгойдування використовуються автоматичні пристрої і полози.

 

Основні переваги
   Переваги таких виробів полягають в тому, що вони мають максимальну безпеку і високу стійкість. Маючи спеціальні регулювання, стілець може легко і швидко бути підлаштований під параметри дитини і висоту столу. Є моделі, що прекрасно підходять для подорожей. Будь-якій дитині буде дуже комфортно в подібному стільчику: хороший огляд, зручне крісло, якщо є стільниця, то у дитини буде велике поле для ігор. Вам достатньо взяти в оренду дитячий стільчик для годування, і ви помітите, наскільки стало вам легше, а дитині цікавіше проводити разом час, їсти, гратися. Більшість педіатрів вважають, що діти повинні сидіти разом з батьками за одним столом. Таким чином, вони набагато швидше вчаться правильно користуватися всіма столовими приборами і правильно поводитися за столом. Стільчики для годування дозволяють дитині самостійно сидіти і з часом пробувати дорослу їжу, наприклад, сир, супи, каші і так далі. Краще всього придбати такий спеціальний стілець, на якому дитині буде набагато зручніше і комфортніше, ніж  сидіти за загальним столом. 
     

Навісні моделі
   Один з варіантів - навісний стільчик, який чудово підходить для всіх, хто бажає заощадити місце на невеликій кухні. Це максимально компактний варіант: стілець кріпиться на стільниці обідніх столів, його можна брати в дорогу. До того ж, це ще й найдешевший варіант. Але необхідно розуміти, що ця модель кріпиться не на всі столи.
     

Бустре

 Він кріпиться до дорослого стільця. Дані варіанти бувають складними,  але в них досить зручно носити малюка. Високі вироби являють автономну конструкцію, яка підставляється до столу. Зазвичай їх використовують для дітей до трьох років. Головна особливість такого варіанту - стійкість. Деякі моделі оснащують коліщатами, а найзручнішим варіантом є трансформери, основна перевага яких полягає в багатофункціональності.

Взяти напрокат дитячий стільчик для годування ви можете як для самих маленьких крихіток , так і для діток до шести років.

 Незалежно від того, який варіант ви обираєте, найголовніша вимога - це максимальна безпека. Тому, вибираючи стілець для свого малюка, враховуйте наявність страхувальних ременів, які фіксуватимуть по його боках, між ніжками і на животі.