укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Електронний двофазний Philips Avent
Електронний двофазний Philips Avent
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

800.00 грн

- якщо у нас вперше;

750.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

270 грн

За 2 тижні:

420 грн

Користуєтесь 1 місяць

600 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

30 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Молоковідсмоктувач електронний Philips Avent. Прокат, оренда у Рівному

Електронний молокоотсос AVENT РР SCF332 / 01 - це максимально комфортний варіант зціджування, який підійде абсолютно всім мамам. За допомогою електронного молокоотсоса Avent SCF332 / 01 (Авент) можна зцідити потрібне вам кількість молока досить швидко, без особливих зусиль і дискомфорту.

       

Завдяки унікальній формі молоковідсосу молоко з грудей надходить прямо в пляшку, навіть якщо ви сидите рівно. Це означає, що ви можете зайняти більш зручне положення під час зціджування більше не потрібно нахилятися вперед, щоб все молоко потрапляло в пляшечку. Зручне положення і почуття розслабленості під час зціджування природним чином стимулюють приплив молока і полегшують процес.

 

 

При включенні молокоотсос автоматично запускається в режимі делікатного стимуляції, покращуючи приплив молока. Потім можна вибрати одну з трьох установок, з якої зціджування буде найбільш комфортним.

 

 

Нове м'яке оксамитове покриття масажної насадки залишає на шкірі відчуття тепла для комфортної та ніжною стимуляції припливу молока. Під час зціджування насадка дбайливо імітує процес смоктання грудей дитиною, забезпечуючи природний приплив і клінічно доведену ефективність. Завдяки своєму дизайну м'яка масажна насадка прекрасно підійде більшості годуючих мам. Унікальний пальчиковий масажер забезпечить максимально спокійне і швидке зціджування, навіть якщо ви поспішаєте або нервуєте, так як його ритмічна робота імітує годування дитини грудьми. До того ж, м'яка силіконова насадка масажера абсолютно виключає ризик отримання найменшого мікротравмування.

 

Завдяки широкій соску, що повторює форму грудей, можна легко поєднувати годування грудьми і годування з пляшечки.

 

 

 

Компактний дизайн і ергономічна ручка дозволяють із зручністю утримувати молокоотсос і прикладати його до грудей. Завдяки невеликому розміру і вазі молокоотсос зручно розміщувати так, щоб повністю контролювати процес зціджування. Для зручності в дорозі і компактності при зберіганні трубку можна просто накрутити на основу. Акумулятори спрощують використання молоковідсмоктувача в дорозі.

 

 

Форма деталей дозволяє візуально визначити порядок їх з'єднання, забезпечуючи просту збірку молоковідсосу.

 

 

 

Взявши молокоотсос AVENT РР SCF332 / 01 на прокат - це відмінне рішення для мам, які цінують свій час, комфорт і намагаються зберегти сили для спілкування з дитиною!

 

Подивиться ВІДГУКИ матусь про молоковідсмоктувач Philips Avent