укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Розвиваючі іграшки, ігри. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00, субота з 10.00 до 15.00

  • Телефонуйте нам за будь-яким з номерів:

(098) 607-62-73      (066) 827-91-00    (073) 469-72-68  

 

Розвиваючі іграшки - це, звичайно ж, не якісь окремо взяті види іграшок, тому що навряд чи знайдеться хоч одна іграшка в світі, граючись якої, дитина не буде розвивати в собі тих чи інших якостей. Тому, розвиваючі іграшки - це абсолютно все іграшки, які потрапили в поле зору або в руки Вашого малюка. Кожному віку - своя розвиваюча дитяча іграшка. Намагайтеся дотримуватися цього простого, але дуже важливого правила, і не поспішайте розвивати у дитини ті якості і здібності, які ще рано розвивати. Адже фізіологічних і психологічних вікових властивостей розвитку організму ніхто не відміняв. Погодьтеся, що немає сенсу вчити дитину грі в шахи, якщо він ще не розвинув у собі навички логічного мислення і продумування своїх майбутніх дій. До того ж, дитині буде зовсім не цікавий сам процес освоєння такої гри. А гра повинна бути в першу чергу цікавою, і тільки в цьому випадку вона буде розвиваючої. Розвиваючі іграшки для дітей різного віку несуть в собі різні завдання. Іграшки для розвитку дітей до року повинні розвивати дрібну моторику малюка, тому що це той вік, коли дитина розвивається за допомогою взаємодії з предметами і сприймає навколишнє середовище виключно через органи чуття. З 2-ух до 5-ти років у дитини формуються поняття про навколишній світ, мислення активно користується символами, поняттями простору і часу. А, ось, логічне мислення, розуміння причин і наслідків, здатність керувати своїми діями і поведінкою починає розвиватися тільки з 5-6 років. Тому, підбираючи іграшки для розвитку, обов'язково враховуйте дані етапи.

Основний принцип таких розвиваючих іграшок «від простого до складного», тобто діти поступово вчаться вирішувати все більш складні завдання, і в процесі гри приходять до вірного рішення. Купуючи розвиваючі іграшки для дітей ви, перш за все, вчіть вашої дитини мислити. А також допомагаєте йому вчитися приймати рішення, самостійно вникати і міркувати про щось. Те різноманітність, які дарують подібні ігри, той політ фантазії і творчого мислення, які отримає ваш малюк в процесі гри - все це, звичайно ж, допоможе йому в житті і подальшому навчанні. Ці дитячі розвиваючі іграшки здатні розвинути пам'ять, увагу, просторове уявлення, вміння знаходити закономірності і залежності, побачити і скомбінувати загальні риси в деталях іграшок, а також допомагають дитині систематизувати і класифікувати матеріал. Поступове ускладнення завдань дає дитині можливість удосконалюватися, розвивати творчі здібності та навчатися новому. За даними психологів, у дитини відбувається активний розвиток розумових здібностей до трьох річного віку, закладаються розумові навички і здатність до вирішення розумових завдань. І чим частіше дитина, граючи, виявляє розум і кмітливість, тим це корисніше для його мозку, подальшого розвитку, вдосконалення розумового процесу. Ви можете купити розвиваючі іграшки в інтернет магазині дитячих товарів, а також в мережі спеціалізованих дитячих магазинів, які продають товари спеціально для розвитку вашої дитини. Адже чим більше дитина починає пізнавати в ранньому віці, ніж раніше познайомиться з логікою, тим швидше у нього розвинуться інтелектуальні здібності. Ви знаєте, дитячі розвиваючі іграшки для хлопчиків вчать малюків приймати рішення, вирішувати якісь завдання в ігровій формі, а, отже, вчать наполегливості і цілеспрямованості. Якщо ви хочете купити розвиваючі іграшки для дітей, то це означає, ви бажаєте дати вашому хлопчику весь необхідний набір знань і розвинути його здібності, щоб йому було в подальшому легко вчитися, будувати своє майбутнє. Адже подібна продукція розвиває моторику, логіку, покращує пам'ять, музичний слух, а також дає початкові знання в області біології, географії, астрономії. Все розвиваючі іграшки для хлопчиків мають основний ухил на розвиток логіки, вміння систематизувати інформацію, спрямовані на розвиток аналітичного мислення. Для самих маленьких діточок магазини пропонують розвиваючі іграшки від 6 місяців, вони допомагають вашій дитині розвинути дрібну моторику, потихеньку реагувати на кольори і форми навколишніх предметів, починаючи з 6 місяця життя. Нехай дитина грає у вільній формі, але при цьому поступово вчитися.

Наш прокат Baby Service в Рівному завжди радий запропонувати Вам величезний асортимент розвиваючих іграшок для дітей будь-якої вікової категорії.