укррус

Телефони у Рівному

 • (098) 607-62-73

Медичне обладнення. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( понеділок - п'ятниця з 10:00 - 15:00, субота з 10:00 - 15:00 попередньо перезвоніть ) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Інгалятори

Всі матусі рано чи пізно зіштовхуються з проблемою частих дитячих респіраторних захворювань, особливо, коли дитина починає відвідувати дитячий садок. Захворювання починається, зазвичай, з нежитю і кашлю, а закінчитися може бронхітом, отитом, збільшеними аденоїдами, бронхіальною астмою.

Відомо, що захисні функції органів дихання у малюків розвинуті менше, ніж у дорослого, що призводить до різноманітних ускладнень.

Значною проблемою для дитини може стати кашель, який виснажує не один тиждень, стаючи неприборканим, заважає спати вночі.

В даному випадку на допомогу прийдуть інгаляції. При паровій інгаляції існує високий ризик того, що дитина може обпектися, та й дихати парою некомфортно, тому більшість малюків не люблять цю процедуру. Інгалятори (небулайзери) здатні перетворити неприємну процедуру лікування у приємну для дитини та всієї сім'ї. Результатом використання небулайзера стане швидке одужання, адже він — чудовий рятівник при захворюваннях дихальних шляхів.

 

 Що таке інгалятор?
 
     Інгалятор - це пристрій, що використовується для передачі ліків в організм через легені при лікуванні або профілактиці захворювань дихальних шляхів, таких як астма, хронічні обструктивні захворювання або кістозний фіброз. Однак, оскільки легені мають добре кровопостачання, інгалятори також можна використовувати для передачі інших препаратів в організм через легені, а саме, при лікуванні грипу або, віднедавна - інсуліну для пацієнтів з діабетом. І все ж, в більшості інгалятори використовуються у разі проблем з диханням. 


 
    Інгалятор небулайзер доставляє лікарський засіб прямо в легені, таким чином, ліки діють швидше. Менші дози необхідні також замість використання пігулок або ін'єкцій, таким чином, знижуючи ризик побічних ефектів. Сьогодні список захворювань, для лікування яких використовують інгалятори, постійно зростає.

Перевагами використання небулайзера є:

 • Підвищення лікувального ефекту, оскільки лікувальна речовина потрапляє безпосередньо у вогнище запалення — до найвіддаленіших відділів бронхів, адже вона перетворюється в дрібний аерозоль (2-5 мкм).

 • Використання окремо або ж паралельно з основними медикаментозними засобами.

 • Не викликає побічних ефектів (наприклад, шлунково-кишкових розладів).

 • Зручний, простий у використанні, надійний.

 • Це апарат для всієї сім'ї, підходить як для дітей, так і для дорослих.

Список хвороб, під час яких вони допомагають, включає:

 • муковісцидоз,
 • бронхіальну астму,
 • запалення легенів і різні простудні захворювання.


     Інгалятори для дітей розрізняють таких видів:

 •  ультразвукові (розпорошують ліки у вигляді дрібного аерозолю, поширення рідини відбувається завдяки вібруванню особливої ​​пластини випромінювача на ультразвуковій частоті),
 • парові (засновані на ефекті випаровування ліків),
 • компресорні (ці інгалятори виробляють аерозольну хмару за допомогою компресора, який створює досить потужну течію повітря через невеликий отвір в камері небулайзера,що містить лікувальний розчин).


   Все ж таки не варто забувати і про окремі протипоказання у використанні інгаляторів. До базових - відносять виражену емфізему легенів, гіпертонічні хвороби, схильність до кровотеч, індивідуальні неперенесення медичних засобів, хронічні захворювання крові. Так як інгалятор підвищує температуру, під час проведення процедур, є можливість опіку при контакті з його гарячими поверхнями. Не можна використовувати парові інгалятори під час підвищення температури.
 
   Головною умовою гарантування цілющого ефекту з використанням інгаляторів є дотримання хворим режиму дихання. Воно повинно бути глибоким і рівним, таким чином, забезпечуючи вільний доступ основного обсягу лікарських препаратів в потрібні ділянки дихальних шляхів. 

 Небулайзери представлені в нашому Прокаті Baby Service – Рівне двома моделями Mikroneb та Little Doctor.

 

Перед використанням інгалятора все ж радимо проконсультуватися з Вашим лікарем, щоб отримати рекомендації щодо схеми лікування.

 

Сподіваємось, що при потребі Ви скористаєтесь прокатом небулайзера, який принесе лише користь і здоров'я вашим малюкам та всій родині.