укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Ваги дитячі електронні. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Як правило, молодих батьків часто тривожить запитання: чи достатньо їжі отримує малюк і чи правильно він набирає вагу?

Коли мова йде про набір ваги, мають на увазі середні цифри, адже кожна дитина набирає вагу по-своєму. Одні дітки набирають у вазі більше, інші — менше, і це нормально.

В середньому дитинка набирає близько 700 г за місяць в перші 3 місяці (150-200 г в тиждень). З  6 місяців середня прибавка ваги знижується до 600 г за місяць. З 9-го по 12 місяць життя прибавка ваги ще більше знижується: до 400 г за місяць. А на другому році життя дитинка, зазвичай, прибавляє 200-250 г за місяць. Чим старшою стає дитина, тим повільніше вона набирає вагу.

Однак повільний набір ваги може означати, що малюк недоїдає або він хворий.

Тому для матусь такою важливою є впевненість, що з їхнім малюком все гаразд, він здоровий і правильно розвивається.

Рекомендується регулярно зважувати дитину. Це можна робити і в поліклініці, але зручніше, звичайно, вдома. В цьому допоможуть дитячі електронні ваги, представлені моделями Momert 6475 та Momert 6400, які ми пропонуємо взяти напрокат в Ваву Service – Рівне.

Звичайно, Ви можете купити ваги, але врахуйте, що вони можуть знадобитися вам на короткий період часу тому раціональніше взяти їх напрокат.

Сучасні та зручні електронні ваги  покликані полегшити спостереження за дитиною. З їх допомогою Ви можете зважувати свою дитину, визначаючи найменші зміни її ваги з точністю навіть до 1 граму. Ваги особливо потрібні протягом перших тижнів життя, оскільки показник набору ваги є важливим джерелом інформації про самопочуття і здоров'я малюка.

 

Ваги для новонароджених зафіксують вагу малечі  в момент максимального спокою дитини і самі розрахують прибавку ваги з точністю в 1-5 грам. Зваживши до і після годування, Ви побачите на дисплеї кількість випитого грудного молока в грамах.

Дуже привабливою для користувача є функція фіксації ваги (допоможе точно виміряти вагу ), яка вкрай необхідна при постійному русі дитини. Коли Ви кладете малюка на вагу, цифри будуть "бігати", як на будь-яких електронних вагах, але ця функція забезпечує автоматичну зупинку і Вам не доведеться стояти і думати, коли ж натиснути кнопку, щоб вага зафіксувалася. Є моделі  які забезпечують збереження інформації щодо попередніх зважувань малечі,  Вам не доведеться рахувати на калькуляторі різницю, ваги роблять це автоматично!

Для отримання більш точної інформації дитину потрібно зважувати кожні 3 години, щоб знати скільки з'їв  малюк і чи потрібно догодовувати, з вагами набагато легше за цим стежити.

 

Основними характеристиками усіх дитячих ваг  є простота експлуатації, висока точність вимірювань, гарний дизайн, безпечні матеріали і головне - комфорт дитини при зважуванні.

 

Ми пропонуємо дитячі ваги на прокат, зручне і вигідне рішення для вас, оскільки взяти дитячі ваги в оренду можна на 1-2 місяці або подобово, більше вони не знадобляться, але це дасть змогу заспокоїти мамине сумління - малюк росте здоровим.

З нашими вагами матусі, які не можуть дочекатися відвідування педіатра, щоб зважити малюка, зможуть самостійно контролювати скільки малюк з'їв за одне годування або набрав за один день, тиждень чи місяць.

Ми сподіваємося, що оренда дитячої ваги буде для Вас приємною та вигідною!

 

Будьте здоровими! 

Нехай ваші дітки гарно набирають вагу!