укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Дитячі ліжечка-манежі. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

    вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Наші манежі для безпеки ваших дітей!

Манеж є одним з тих предметів в житті батьків, які дозволяють частіше розслаблятися, перебуваючи вдома, і не переживати про безпеку своїх тільки почали активно повзати дітей. Саме тому думка про те, щоб купити дитячий манеж відвідує багатьох батьків вже з моменту народження малюка але незавжди доцільно пріобретатьтакую ​​річ оскільки з часом вона станомітся вже непотрібною, а місця манежі займають предостатньо, пртому наш прокат Дитячі служба пропонує взяти в оренду адже в манежі Ваша дитина буде почувати себе комфортно, насолоджуючись затишком, і батьки матимуть можливість більш-менш повноцінно зайнятися справами, які вимагають їх уваги і небудут після думати куди його подіти або кому подарувати.

Які манежі ми пропонуємо?

У манежі дитина буде вчитися багатьом важливим діям. У першу чергу, це, звичайно, самостійний підйом і перші боязкі кроки з підстраховкою, тримаючись ручками. Падінь при освоєнні подібних навичок, на жаль, не уникнути, тому ми вибираємо тільки м'які та безпечні манежі, що не мають небезпечних кутів або деталей.

Дане правило однаково працює як для складних манежів, так і для манежів-ліжок. Перший різновид є досить класичної та більш звичною багатьом моделям. Такий манеж представляє з себе тверду раму, але завжди з оббивкою з м'якої і безпечної тканини, причому, бажано, звичайно, щоб тканина пропускала якомога більше повітря. Саме тому багато манежі обтягують сіткою.

Класичні доладні манежі зручні насамперед своєю легкою вагою, а значить і мобільністю. Багато моделей для цього роблять спеціально на коліщатках. Ще одна перевага складних варіантів - такий манеж завжди можна упакувати з собою в дорогу.

Варіант манежу-ліжечка зручний насамперед економією, за рахунок функції 2 в 1. Малюк там може не тільки гратися і освоювати навички пересування, а й цілком комфортно спати. В основному такі моделі оснащують можливістю регулювати положення дна, часто в комплекті також йде знімний пеленатор, ну і, звичайно, навісні іграшки будуть приємним бонусом.