укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Гіроборд, гіроскутер. Прокат, оренда в Рівному

Гіроборди - ще один крок вперед в світі електронного транспорту. Напевно, гуляючи по центру великих міст, Ви вже бачили людей, які здають в прокат щось схоже на самокат, але без ручки. Молодь з радістю стає на, здавалося б, небезпечна дошка, яка їде вперед! Це щось схоже на скейт, але їде прямо, плюс до всього, - людина сама може керувати швидкість своєї їзди, крутість повороти, не покидаючи межі двоколісний міні-скутер.

Гіроцікл, гіроскутер, гіроборд, міні-сигвей - це назва однієї речі, яка здатна забезпечувати Ваше пересування по місту, будинок, стадіон і на природі. Багатьох цікавлять питання: навіщо потрібен гіроборд, з якою метою його придумали, чи дійсно він є засобом пересування і т.п.?

Гіроборд - це засіб транспортного пересування, що представляє собою дошку, всередині якої захована сучасна електроніка. Дане пристосування оснащене масивними колесами в кількості двох штук, що зможуть перевезти людини вагою до ста кілограм.

Міні-сігвеї досить прості в експлуатації і будь-який новачок розбереться в основних принципах його використання. Звичайно, перед покупкою гіроскутера краще, щоб Вас підівчили хтось із бувалих їздців, але якщо немає таких знайомих, то радить запастися наколінники, налокітники, шолом і дерзати на рівних поверхнях! Подивившись жоден ролик на YouTube, можна сміливо ставати зігнутими в колінах ногами на гіроборд. Для того, щоб рушити вперед - перенесіть свою вагу на носочки! При бажанні повернути вправо - перенесіть свою вагу на ліву ногу, а хочете повернути вліво - перенесіть вагу на праву ногу. Дуже скоро Ви навчишся користуватися гіробордом і буде дивувати всіх навколо своїх умінь!

 

А чи потрібно гіроскутер звичайна людина? Однозначно, так! Якщо Ви думаєте, що ця штучка підійде тільки для підлітків, то Ви дуже помиляєтеся. Гіроборди вже давно використовують працівники складів, гіпермаркетів, овочесховищ. Там, де є великі площі, - міні-сігвеї необхідні. Він здатний оптимізувати роботу і зменшити кількість часу на пересування. Якщо у Вас великий будинок або ділянку, якщо Ви хочете швидко добиратися в улюблений магазин або просто бажаєте активно проводити свої прогулянки - покупка гіроскутера буде для Вас дуже доречним!

Яка марка міні-сігвея користується популярністю?

Серед величезного розмаїття сігвеях дуже важко вибрати саме те, що підходить Вашим особистим вимогам та очікуванням. На піку популярності зараз перебуває наступна марка гіроборди:  Razor, e-Bike, Xiaomi, Smart Balance, Smart Way. Кожен з них має певні плюсами і мінуси, певну якість матеріалів, набір функцій, обсяг батареї.

Наприклад, смарт-баланс може витримати 130 Кілограм, Xiaomi ПОВНІСТЮ за 3-4 зарядитися годиною, а Razor має зручну ручку, яка робить новачок впевненіше. Всі вимоги при виборі гіробордов суто індивідуальні, а тому варто прислухатися до своїх побажань і розглядати саме ті варіанти, які будуть Вам зручні.

Пріоритети гіроскутеров Smart Way

З огляду на різноманітні дизайни, колір і модель, в лінійці Розумний кожен зможе підібрати для себе те, про що так довго мріяв. Однак майже всі моделі Smart Way не відрізняються за своїм функціоналом. А саме:

  • гіроборди оснащені потужна батарея, яка може витримати цілий день без підзарядки. Це дозволить Вам проїхати 20-25 кілометрів! Поїхати за місто на пікнік разом з друзями - це тепер реально!
  • електромотори пристрій має потужність 350 Ватт. Ваш гіроскутер зможе їздити по асфальтовим горбистим дорогах, швидко набирати швидкість, рушати з місця, а так само долати круті гірки і підйоми!
  • аудіо динаміка. Немає нічого приємнішого, ніж їздити по улюбленому місту, дихати свіжим повітрям і слухати улюблену музику. У сігвеях Smart Way є спеціальні динаміки, до яких можливо підключитися через блютуз Вашого смартфона. Просто синхронізуйте пристрою, просто включите улюблений плей-лист і насолоджуйтеся цікавою прогулянкою;
  • хороша місткість. Гіроборди даного бренду здатні витримати людину вагою до 120 кілограм! Цільова аудиторія може бути абсолютно різною. Тепер не тільки тінейджери доступна поїздка на такому транспорті.

Ціновий діапазон гіроборди

Ціни на гіроборди дуже коливається, оскільки все залежить від потужності, якість матеріалів, додаткові функції і місткість. Якщо Ви плануєте взяти такого роду транспорт для особистих цілей, то Вам буде досить купити товар з середнього цінового діапазону. Якщо ж у Ваші плани входить поставити їзду на гіробордах на потік, і розглянути це як один з варіантів бізнесу, то краще брати багатофункціональні сігвеї з дуже потужною батареєю, ціна на які буде вищою за середню.

Словом, хотілося б сказати, що різноманітність альтернативного транспорту сьогодні все більше і більше користується популярністю серед молоді. Зовсім скоро ера електромобілів, велосипедів і сігвеях захопить весь світ. Будьте в тренді і Ви! Купуйте або беріть на прокат, оренду гіроборди! Майбутнє - в транспорті, який безпечний для екології.