укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Про нас

Baby Service (Бебі сервіс) - це  служба прокату дитячих товарів, яка впродовж 10-ти років працює в Україні. За десять років на території України було відкрито 25 таких сервісів в різних містах України. Рівне - 25 місто, де відкрився ТМ Baby Service.

Метою нашого сервісу є доступна, якісна  та надійна послуга. Ми створилися, щоб дати Вам та вашим малюкам можливість рости та розвиватися цікаво, весело та безтурботно. Щоб для кожної мами догляд за малюком створював лише позитивні емоції та незабутні враження таких змін в її житті.

Ми живемо поряд з Вами  і знаємо, як деколи дорого придбати ту чи іншу дитячу розвиваючу або так життєво необхідну річ, ціни ростуть беззупинно. А так хочеться дати малечі можливість спробувати всі ці сучасні дитячі розвиваючі пристосування, та й самому приділити час для себе. Завдяки нашому прокату дитячих товарів у Вашої дитини будуть найсучасніші й найкращі іграшки та розвиваючі пристосування світових виробників, при цьому Ви забезпечите економію сімейного бюджету, бо малеча розвивається швидко і цікаві та зручні речі потрібні лише на декілька місяців.

Для цього у нашому прокаті в чудовому місті Рівне ми пропонуємо лише кращі моделі дитячих товарів світових брендів, постачальниками яких є найбільші компанії на ринку дитячих товарів України, а саме: дитячі гойдалки, стрибунці, автокрісла, ходунки та багато інших товарів. Всі дитячі товари є новими. Крім того, речі після кожного використання підлягають  чищенню з повним або частковим розбиранням, а текстильні частини - прання з використанням дитячих гіпоалергенних миючих засобів.

У нас працюють лише професіонали своєї справи. Наша команда зможе допомогти Вам вибрати необхідну річ в залежності від віку та ваги дитини, а також її вподобань. Крім того, наш прокат дає можливість отримання речі в оренду, що є дуже зручно. Якщо вашій дитині не сподобається, або не підійде річ, яку Ви взяли, Ви завжди можете замінити її на іншу, більш необхідну.

Ми зі свого боку будемо намагатися, щоб після звернення в Baby Service у вас залишалися тільки приємні враження, щоб усі питання вирішувалися швидко і зручно для Вас.

Будемо вдячні Вам за справедливі відгуки, які допоможуть нам покращити роботу.

Ми сподіваємося, що співпраця з нами буде для Вас приємною!