укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Умови прокату

Ви вирішили скористатися нашими послугами і вже вибрали потрібний товар ?! Тоді Вам залишається тільки оформити прокат і з задоволенням користуватися обраною річчю.

Отже, для того щоб отримати необхідну Вам річ, необхідно оформити договір прокату і внести авансовий платіж, розмір якого, залежить від конкретної моделі товару та наявності місцевої прописки у Вашому паспорті.

 

УВАГА! Якщо Ви прописані або проживаєте в іншому місті, уточніть розмір авансового платежу (так як він може відрізнятися заявленого на сайті). При цьому можете не хвилюватися, вартість прокату товару не змінюється.

Прокат оформлюється дуже просто, буквально за лічені хвилини, безпосередньо при передачі майна. Все що нам знадобиться, це авансовий платіж, оплата доставки, якщо ми Вам привеземо річ,  і Ваш паспорт на підставі якого ми оформимо Договір прокату. Розмір авансового платежу Ви можете подивитися на нашому сайті, він залежить від конкретної обраної моделі товару. Також ви можете написати нам лист-замовлення в розділі Контакти на нашому сайті, і наш консультант зв'яжеться з вами у найближчий термін! Заповнюючи листа, Ви можете вказати, у який час вам було б зручно розмовляти!

Договір прокату оформлюється безпосередньо на місці: або у нас в офісі, або з кур'єром, що привезе Вам замовлення.

ОСОБЛИВІСТЮ договору є те, що ми заздалегідь не обмежуємо термін, який Ви будете користуватися річчю. Оформивши прокат і заплативши авансовий платіж, Ви можете повернути товар тоді, коли необхідності в ньому вже не буде. Існує лише мінімальний термін оренди товару - в більшості випадків це 1 тиждень. Максимальний же термін, який дорівнює 1 місяцю, є скоріше формальністю, оскільки, якщо орендована Вами річ ще потрібна, Ви можете укласти новий Договір прокату, і тим самим продовжити термін оренди.

Якщо ваш авансовий платіж вичерпався, а річ ще потрібна - Ви просто вносите додатковий платіж, приїхавши до нас або поповнивши картковий рахунок Приватбанку в найближчому терміналі.

Всі платежі з прокату (вартість оренди) вже включені в Авансовий платіж. Коли Ви повертаєте нам товар, ми виплачуємо залишок з внесеного вами авансу, з утриманням орендної плати за весь період прокату.

 

Розглянемо на прикладі:

 

Ви внесли аванс за прокат дитячих ваг в сумі 250 грн.,

 

Вартість прокату 150грн. / міс., далі 5 грн. в день.

 

Вагами Ви користувалися 40 днів.

 

Коли Ви повернете ваги, ми повернемо Вам 50 грн., а 200 грн. (150грн. за 1місяць + 5 * 10 днів) залишаться у нас.

 

Таким чином, за користування вагами Ви заплатите всього 200 грн.

А це, мабуть, навіть менше, ніж вартість нових ваг.

Отримати детальну інформацію або зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши за телефонами:

                                       (098) 607-62-73

На дзвінки відповідаємо з 9:00 до 20:00 без вихідних. Можлива доставка по домовленості, або самовивезення від нас: м.Рівне, вул. Д.Галицького, 9 офіс BabyService