укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

Дитячі коляски. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

   вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Один з перших транспортів Вашої дитини - дитяча коляска. Дитячі коляски для новонароджених, універсальні коляски, класичні, коляски трості, прогулянкові, і звичайно ж для двійні - все це ви можете побачити і взяти в оренду по своєму смаку у нашому прокаті Baby Service Рівне.
   При виборі будь-якого дитячого транспорту, а в особливості коляски, не забувайте, що такий товар повинен бути надійним, міцним, легким і обов'язково комфортним для вашої дитини.
    Уважно розгляньте особливості кожного виду коляски:
   Класичні коляски - для малюків від 0 - 7-ми місяців. Вони мають великі і теплі люльки (приблизно 80 см.) Великі широкі надувні колеса з відмінною амортизацією. Прогулянки з дитиною будуть м'якими і комфортними.
   Універсальні коляски - для діток від 0 до 3-ох років. Вони можуть бути наступних видів: 2 в 1, 3 в 1 і коляски трансформери. Така універсальна коляска росте разом з Вашим малюком.
    Прогулянкові коляски призначені для дітей від 7-ми місяців до 3-ох років. Вибір прогулянкової коляски більш складний. Стиль і мода, надійність і практичність, легкість і компактність прогулянкових колясок, задає батькам складну задачу при виборі такої коляски. Вибирайте слідуючи своїм перевагам і смакам. Варто лиш не забувати про одне: вага, обов'язковий нахил спинки і присутність п'ятиточкових ременів безпеки.
    Найлегші і зручні по Своїй компактності коляски - коляска-тростина. Середній її вага 5-8 кг. Коляска-тростина призначена для дітей від 7-ми місяців і до 3-ох років. Вони мають дуже міцний каркас, легку систему складання типу «парасолька», дуже компактні і легкі.
     Коляски для двійні або для близнюків бувають декількох видів:
  - «Пліч - о - пліч»
  - «Паровозик»
  - «Трансформер»
    Наш прокат пропонує вибрати і взяти в оренду коляску таку, яка підійде всім Вашим вимогам, а також вимогам вашого малюка. Ваші прогулянки будуть тривалими і дуже комфортними!