укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Карнавальні костюми. Прокат, оренда в Рівному

 Дитинство — це особливий період життя, коли можна мріяти і фантазувати досхочу. Можна уявити себе казковим персонажем, героєм мультфільму чи кіногероєм, будь-якою тваринкою. На новорічних та різних тематичних ранках (свято Осені, Весняний бал, 8 Березня, День Матері, Хеллоуін та ін.)  у дитсадках та школах діти мають можливість поринути у казковий світ, одягаючи той чи інший карнавальний костюм. Кожна дитина мріє про найкращий, найоригінальніший костюм до свята. Сучасні діти більш вибагливі, їх важко здивувати костюмом сніжинки або зайчика. Перед батьками постає питання вибору карнавального костюму для своєї малечі. Щоб ваша дитина була на святі у цікавому костюмі і почувалася щасливою, необхідно помудрувати.

 Де взяти карнавальний костюм?

Можна пошити костюм власними руками. При умові, що у вас є достатньо вільного часу, необхідні навики шиття та хороша фантазія.

Можна купити костюм на ринку, в магазинах чи  супермаркетах.

Та більшість батьків беруть костюми напрокат, оскільки купувати дорого і невигідно. Пропонуємо наш асортимент карнавальних та новорічних костюмів у місті Рівне, де ви зможете підібрати костюм на будь-який смак, а також будете приємно вражені ціною та якістю.