укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Ерго рюкзаки, переноски. Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

     вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00, субота з 10.00 до 15.00

  • Телефонуйте нам за будь-яким з номерів:

(098) 607-62-73      (066) 827-91-00    (073) 469-72-68    

 

Кожні батьки, у яких з'явилася маленька дитина, знають, що маляті постійно потрібна увага, і це не дає мамі можливості зайнятися іншими справами. Адже ще потрібно встигнути переробити багато справ: і приготувати всім поїсти, і прибратися, і погуляти з малюком в парку, і забрати старшу дитину зі школи, а ще забігти в магазин і на ринок. Хто скаже - ну якщо є коляска, то ніяких проблем! Аж ніяк. Коляску ви не візьмете з собою в школу, в поліклініку, не скрізь пускають в магазин з коляскою, і буває так, що потрібно пройтися по сходах, а з коляскою це не так то й просто .. Вирішити всі ці завдання мамам і татам допоможе ерго рюкзак: Ви садите в нього малюка і спокійно займаєтеся своїми справами, або просто йдете гуляти.

Ерго рюкзак це зручна і практична перенесення для дітей. Він дозволяє дитині сидіти в фізіологічної позі, яка дозволяє малюкові правильно рости. У ерго рюкзаках носять дітей віком від трьох-п'яти місяців до трьох років. Однак, існують спеціальні м'які вставки, завдяки яким в ерго рюкзаках ви можете носити навіть новонароджених. Ерго рюкзак є заміною рюкзакам кенгуру.

Головною перевагою і відмінністю ЕРГО переносок від рюкзаків -кенгуру є їх ергономічна конструкція, яка:
   1) забезпечує правильне фізіологічне положення дитини при носінні, тому що навантаження доводиться не на промежину малюка, а на задню частину стегна - від коліна до коліна і на попку. Таким чином, малюк не висить із тиском на промежину, а комфортно сидить із широко розсунутими ніжками, обхопивши тіло батька. Ця природна для нього позиція сприяє профілактиці дисплазії. Адже, наприклад, у багатьох країнах Азії і Африки, де мами з народження застосовують саме таке положення при носінні, практично не зустрічається такий діагноз як дисплазія тазостегнового суглоба.
   2) піклується й про здоров'я батьків, оскільки за рахунок широкого й щільного підтримуючого пояса вага дитини рівномірно розподіляється не тільки на плечі й спину, але і на стегна дорослого. Вам буде набагато легше переносити навіть тривалі прогулянки з малюком.

    ЕРГО не дозволяє носити крихітку обличчям від себе, оскільки підтримує думку дитячих лікарів і психологів, що дана позиція може викликати перезбудження у дитини. При цьому втрачається контакт «очі в очі», що веде до нерозуміння і неправильного реагування дитини на безліч соціально-побутових ситуацій.
   ЕРГО не придумує «псевдоподдержек» (у вигляді різних твердих і підтримуючих матеріалів) між Вами і дитиною, так як конструкція ергономічна сама по собі і підтримує малюка найкращим способом, дозволяючи йому почувати Ваше тепло й захищеність.

   Основні характеристики

• дає повну свободу Вашим рукам і можливість пересування разом з дитиною - будь то робота по дому, шоппінг, прогулянки на свіжому повітрі або турпохід у гори;

• передбачає носіння в трьох положеннях - попереду, позаду й збоку, які Ви можете легко міняти, не знімаючи переноску;

• це одна переноска на весь час (зі спеціальною вставкою для новонароджених від 0 до 4 місяців і до 4-річного віку), тоді як багато переноски-кенгуру та слінги обмежені в застосуванні до року;

• забезпечує комфорт цілий рік - влітку не так жарко, оскільки застосовуються тільки натуральні «дихаючі» тканини, а взимку не холодно, тому що крихітка легко поміститься в ній навіть в найтеплішому комбінезоні;

• невеликий розмір і вага (600 г.).