укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73

ШЕЗЛОНГИ (крісла- качалки). Прокат, оренда у Рівному

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

    Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Bаby Service Rivne за адресою:

    вул. Д.Галицького, 9   ( Понеділок - субота з 10.00 до 15.00) 

Телефонуйте нам по номеру: (098) 607-62-73  

 

Задумались над покупкою дитячого шезлонгу ? А яким він має бути - з музикою чи вібрацією? Яким має бути його наповнення? А малечі  сподобається взагалі?

 

Шезлонги необхідна для малюків річ від народження і до двох років. Це хороший помічник для мами, без проблем поміщається в багажник автомобіля.  Сучасні шезлонги є зручними і комфортними, вони мають ергономічне сидіння, яке  ідеально підходить для сну та ігор, різноманітні мелодії та вібрацію, іграшки над головою-все що буде цікаво для маленького янголятка. А для мами це - зручні ручки для перенесення, надійний ремінь безпеки, віброрежим, який  допоможе заспокоїти і заколисати вашого малюка.Шезлонги дуже зручні тим, що дозволяють комфортно розмістити малюка як вдома, так і під час подорожі.

 Деякі моделі підходять для діток з самого народження, інші - з 2-3 місяців.Перебувати в шезлонгу малюку буде цікаво допоки він не навчиться самостійно сидіти (приблизно в 6 місяців).

 Після 6 місяців шезлонг можна використовувати як зручний стілець для годування малюка.

Ви можете подумати: "Для чого потрібен шезлонг  на якихось там 3-4 місяці?". Подумайте, а чи зможете Ви постійно тримати малюка на руках і при цьому щось робити ? Шезлонг звільняє Вас від одних обов'язків, щоб Ви могли зайнятися чимось іншим, і при цьому були впевнені, що з малюком все гаразд, він поруч, доглянутий і спокійний.

 В одному ми з Вами згодні, для чого купувати шезлонг на кілька місяців,  коли ми  пропонуємо просте рішення: оренда шезлонгу, який можна брати на будь-який період , та повернути його коли потреба відпала.

 В нас ви зможете вибрати на прокат  шезлонг з "вібро", тоді стільчик буде гойдатися, заколисуючи дитину. У багатьох моделях є ще й функція колискової. У нас є шезлонги на вибір з мобілем і дугою. Завдяки їм у діток розвивається пізнання навколишнього світу, та й візуальні образи їм теж дуже подобаються. Тобто шезлонги облаштовані так, що відволікають увагу дитини, розважають і розвивають  малюка, поки мама зайнята.

 Шезлонги мають багато плюсів: допомагають заснути - не потрібно носити і заколисувати на руках важкого карапуза, положення спинки регулюється, можна використовувати його як в фіксованому положенні, так і в режимі гойдання, мають анатомічно правильну спинку, надійні ремені безпеки, компактно складаються для зберігання та під час подорожі, сидіння легко переться в машинці.

Отже, шезлонг в оренду,  дуже корисна річ, безпечна і зручна, варто нею скористатися, бо немає нічого кращого, ніж подарувати малюкові спокій.Дитина може відпочити або побавитись в повному комфорті та безпеці.

 Прокат дитячих товарів Baby Service Рівне пропонує шезлонги провідного європейського виробника Fisher Price.

Гарного відпочинку!