укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Корисні поради молодим батькам

                  

   Наші вітання!!!

 

Якщо у Вашому помешканні звучить дитячий сміх або Ви лише плануєте стати батьками, то запевняємо, Ви зараз знаходитесь в правильному місці))) Адже Служба прокату BabyService Rivne працює для того, щоб Ваша малеча росла та розвивалась активною та здоровою. Крім того, що не мало важить, ми робимо все для безпеки та комфорту як батьків, так і їхніх чад)))

 

 Прочитайте цю статтю до кінця і запевняємо, що Ви не пошкодуєте про витрачений час!

У разі якщо ви хочете отримувати нову інформацію і корисні поради про потреби та розвиток вашої дитини, перейдіть за цим посиланням   Я ХОЧУ ПРИЄДНАТИСЯ ДО СПІЛЬНОТИ СВІДОМИХ БАТЬКІВ 

А тепер по суті… 

 

Від перших хвилин появи на цей чудовий світ, Ваша малеча має певні потреби. І враховуючи те, що вона ще не може сама в повному обсязі їх забезпечувати, батьки змушені їй в тому допомогти. З чим саме Ваша малеча може стикнутися:

1)    Більш ніж у половини новонароджених відразу після народження чи в першу добу життя спостерігається жовтувате забарвлення шкіри, яке є проявом фізіологічної жовтушки. Це трапляється внаслідок надмірної кількості білірубіну в крові дитини. Такий стан, як правило, не вимагає лікування. Зазвичай жовтушка самостійно минає до 14 дня життя, але якщо симптоми залишаються більш тривалий час — це має насторожити батьків та вимагає встановлення причин і лікування немовляти.

  Надзвичайно ефективним методом лікування жовтяниць у новонароджених вважається фототерапія, тобто опромінення дитини спеціальною лампою. Під впливом світла білірубін перетворюється в нетоксичну речовину і вже через 12  годин інтенсивно виводиться з організму.

 Лікування лампою для фототерапії проводиться при проведенні різних реанімаційних заходів, для догляду за новонародженими в пологових будинках і палатах для інтенсивної терапії медустанов, а також Ви моженних взяти в нашому прокаті лампу до себе додому і використовувати в домашніх умовах.

 

2) Під час грудного вигодовування малечі може виникнути необхідність в застосуванні  молоковідсмоктувача.

    Безумовно, що грудне вигодовування приносить багато користі і радісних моментів і мамі і малюку. Але разом з тим бувають і складнощі, які приносять багато клопоту:

  • у мами занадто багато молока, більше, ніж дитинка потребує, що спричиняє дискомфорт і болі. Мамі потрібно зцідити надлишок молока, щоб це не призвело до негативних наслідків ( таких як лактостаз, мастит)
  • якщо у дитинки слабко проявляється смоктальний рефлекс на першому місяці життя. Щоб не переходити на штучні суміші і підтримувати лактацію — необхідне зціджування грудного молока.
  • якщо грудне вигодовування тимчасово неможливе — мама лікується і приймає антибіотики або інші медичні препарати. При цьому всі небезпечні для малюка речовини переходять у грудне молоко. В такому разі грудне вигодовування не рекомендоване, але підримувати лактацію потрібно, щоб молоко не зникло.
  • мама змушена надовго розлучатися з дитинкою — працює або навчається. Щоб продовжувати грудне вигодовування, їй необхідно регулярно зціджувати молоко.

            Проблеми такого роду чудово вирішує молоковідсмоктувач. Він здатний полегшити зціджування грудного молока, спростити і пришвидшити цей процес. Крім того, використання молоковідсмоктувача зменшує відчуття болю та дискомфорту.

 

 

 

 

3)    Одним із основних показників здорового розвитку дитини є набір нею ваги.

Як правило, молодих батьків часто тривожить запитання: чи достатньо їжі отримує малюк і чи правильно він набирає вагу?

      Коли мова йде про набір ваги, мають на увазі середні цифри, адже кожна дитина набирає вагу по-своєму. Одні дітки набирають у вазі більше, інші — менше, і це нормально.

     В середньому дитинка набирає близько 700 г за місяць в перші 3 місяці (150-200 г в тиждень). З  6 місяців середня прибавка ваги знижується до 600 г за місяць. З 9-го по 12 місяць життя прибавка ваги ще більше знижується: до 400 г за місяць. А на другому році життя дитинка, зазвичай, прибавляє 200-250 г за місяць. Чим старшою стає дитина, тим повільніше вона набирає вагу.

   Однак повільний набір ваги може означати, що малюк недоїдає або він хворий. Тому для матусь такою важливою є впевненість, що з їхнім малюком все гаразд, він здоровий і правильно розвивається.

Рекомендується регулярно зважувати дитину. Це можна робити і в поліклініці, але зручніше, звичайно, вдома.

 

4)    Наступним кроком у розвитку вашої дитини стануть розвиваючі іграшки. Адже вже з перших тижнів життя ваша малеча починає пізнавати світ, розрізняти кольори і звуки. В цьому їй можуть допомогти розвиваючі килимки та іграшки.

Відомо — чим старшою стає дитина, тим тривалішим стає період її активності. Коли малюк не спить, він постійно прагне уваги матусі, йому хочеться досліджувати такий цікавий і незнайомий навколишній світ.

Спілкування з матусею приносить величезну радість і користь малюку, але нерозумно постійно носити дитину на руках чи розважати її, не залишаючи на самоті ні на хвилину.

Вдале рішення — придбати розвиваючий килимок для вашої дитинки. Купівля якісного килимка від провідних виробників дитячих товарів, скажемо відверто, — надто дороге задоволення та й не завжди виправдане. Адже дітки розвиваються по різному: якщо одній дитині буде цікаво бавитись на розвиваючому килимку до року, а то й довше, то інша дитинка, як тільки навчиться повзати, може втратити інтерес до килимка.

 

 

 

Чому варто придбати розвиваючий килимок для вашого малюка:

  • Цікаві іграшки, яскраві брязкальця, барвисті малюнки, світлові і музичні модулі занурять малюка у казковий ігровий світ, принесуть багато позитивних емоцій.
  • Стимулюється розвиток дрібної моторики, координації, пам'яті, уваги, мовлення; килимок допоможе навчитись перевертатись на животик і повзати.
  • Килимок виготовлений з гігієнічно безпечних матеріалів, достатньо легко переться , не линяє.
  • Легкий, зручний у транспортуванні, його можна брати з собою на дачу або в гості до бабусі.
  • Завдяки безпечним бортикам, можна на деякий час залишати малюка одного, не боячись, що він перекотиться на підлогу і вдариться.
  • У мами з'явиться більше вільного часу для домашніх справ або відпочинку.

 

5)    Наступним етапом розвитку вашої дитини стане заколисуючий центр чи гойдалка.

Всі ми знаємо, як сильно новонароджена дитинка потребує заколисування. Малюк не може заснути, якщо мама не погойдає його на ручках.Та іноді необхідно давати перепочинок маминим рукам. З цим завданням чудово впорається гойдалка (або заколисуючий центр).

Зазвичай, заколисуючий центр для немовлят виглядає як мініатюрна гойдалка, підвішена до рами-опори.Така качелька гойдає малечу взад-вперед або з боку в бік, а у деяких моделей є ще й блок вібрації.

Для батьків мати вдома дитячу гойдалку — це просто чудово, і дитина швидше засинає, і батьки мають час на домашні справи. А коли малюк не спить — він не буде сумувати в такій гойдалці завдяки підвісним іграшкам до яких він зможе тягнутися, різноманітним приємним мелодіям. В цей час він зможе насолоджуватися граю та бачити поряд люблячих батьків.

 

 

6)    У віці від 6-ти місяців ваш малюк може продовжити свій розвиток у стрибунцях. Це і розвиток і мамині руки вільні. Крім того, стрибунці стимулюють розвиток м’язів ніг і в такому випадку ваша малеча швидше почне бігати.

Більшості 6-ти місячних малюків подобається стояти у матусі на колінах і підстрибувати, як на батуті, згинаючи і випрямляючи ніжки в колінах. Частенько малюки в такому віці полюбляють танцювати у мами на колінах, ставлячи по-черзі то одну, то другу ніжку. І хоч ці веселі вправи приносять втіху та веселий сміх як дитинці, так і мамі, та іноді мамині руки все ж стомлюються, адже малюк росте і вже важкенький.

 

 

 

 

7)    Ходунки зазвичай потрібні малечі після 6-місячного віку, коли дитина вже вміє самостійно сидіти.

Це дуже корисний засіб, який полегшує життя мамам і татусям, популярність якого росте з кожним роком.

Після 6-ти місяців малюк починає активно пізнавати світ, йому стає цікаво знаходитися у вертикальному положенні . Ще не вміючи пересуватись самостійно, малеча пізнає навколишнє оточення на руках матусі. Але не кожна мама зможе цілодобово носити на руках свою малечу — це втомлює. Мама, яка не має сторонньої допомоги, розривається між домашніми справами та дитиною —  втомлюється, зазнає стресу , погіршення лактації та падіння настрою.

Ходунки — це річ, яка дозволить мамі звільнити руки і зайнятися своїми справами, але при цьому бути весь час з малюком, спілкуватися з ним , весело проводити час. Ходунки, які в першу чергу, розвивають координацію рухів і вчать дитину тримати рівновагу, задовольнять потребу дитини в русі, дослідженні та ознайомленні з навколишнім світом.

 

 

 

8)    Наступний етап – розвиваючі ігри. З самого народження дитина вчиться пізнавати навколишній світ. Все навчання дітей з самого раннього віку проходить в основному в різних ігрових формах, тому в даний час створюється величезна кількість ігрових центрів для малюків, які сприяють розвитку мовлення, мислення, уяви, дрібної моторики, уваги, музичного слуху.

Багато дитячих ігрових розвиваючих центрів спрямовані на вивчення кольорів, визначення форми предмета. Дитина також вчить назви тварин і як їх можна розрізнити. В основному всі діти з найперших місяців життя пізнають навколишній світ через тактильні і смакові відчуття, тому деталі на ігрових центрах виготовлені з якісних матеріалів і абсолютно безпечні.

 

 

 

 

 

9)    Всі матусі рано чи пізно зіштовхуються з проблемою частих дитячих респіраторних захворювань, особливо, коли дитина починає відвідувати дитячий садок. Захворювання починається, зазвичай, з нежитю і кашлю, а закінчитися може бронхітом, отитом, збільшеними аденоїдами, бронхіальною астмою.

Відомо, що захисні функції органів дихання у малюків розвинуті менше, ніж у дорослого, що призводить до різноманітних ускладнень.

Значною проблемою для дитини може стати кашель, який виснажує не один тиждень, стаючи неприборканим, заважає спати вночі.

В даному випадку на допомогу прийдуть інгаляції. При паровій інгаляції існує високий ризик того, що дитина може обпектися, та й дихати парою некомфортно, тому більшість малюків не люблять цю процедуру. Інгалятори (небулайзери) здатні перетворити неприємну процедуру лікування у приємну для дитини та всієї сім'ї. Результатом використання небулайзера стане швидке одужання, адже він — чудовий рятівник при захворюваннях дихальних шляхів.

 

   

 

   Крім того у вас виникне потреба у придбанні коляски, слінга, штовхача, автокрісла, радіоняні, бактерицидної лампи і ще багатьох інших корисних речей.

 

     Багато із описаних вище речей потрібні на кілька тижнів або місяців, щоб їх придбати, необхідно витратити значні кошти, а потім ще думати куди можна їх подіти, адже вони займають багато місця і при тривалому зберіганні являються чудовим «пилезбірником».

А тепер давайте спробуємо порахувати в що вам це стане в грошовому еквіваленті.

Нижче приведені дані з середніми цінами на якісні товари відомих виробників, які вам обов’язково будуть необхідні. Адже ми з вами хочемо бути впевненими, що наша малеча буде в безпеці. Ціни в грн. на момент написання статті.

Назва

Ціна одиниці (грн)

Лампа від жовтушки (з установкою)

3 500,00

Молоковідсмоктувач (електричний)

2 500,00

Ваги дитячі

1 300,00

Розвиваючий коврик

1 500,00

Гойдалка (заколисуючий центр)

3 000,00

Стрибунці

3 000,00

Ходунки (штовхачі)

2 500,00

Небулайзер

1 200,00

Стільчик для годування

1 500,00

Всього

20 000,00

 

Але у вас є змога отримати всі перелічені речі в оренду. Це не лише зєкономить вам бюджет, але й заощадить місце у вашій оселі. Крім того, якщо ви співпрацюватимете з службою прокату BabyService Rivne, то можете бути впевнені в якісному обслуговуванні і кваліфікованій консультації, якщо вона вам буде потрібна. Ми працюємо лише з відомими виробниками і запевняємо вас, що всі речі протестовані і безпечні для вашої дитини.

А тепер цифри.

Назва

Оріентовний термін необхідного користування (місяців)

Ціна прокату за 1 міс.

(грн.)

Загальна сума

(грн.)

Лампа від жовтушки (з установкою)

 

5 – 7 днів

 

50,00

 

250,00 – 350,00

Молоковідсмоктувач (електричний)

 

2

 

300,00

 

600,00

Ваги дитячі

 

2

 

180,00

 

360,00

Розвиваючий коврик

3

190,00

570,00

Гойдалка (заколисуючий центр)

3-4

300,00

900,00 – 1200,00

Стрибунці

2

300,00

600,00

Ходунки (штовхачі)

2

200,00

400,00

Небулайзер

1 тиждень

100,00

100,00

Стільчик для годування

3

240,00

720,00

Всього

 

 

4500,00  -  4900,00

 

Дані, що наведені в таблиці є середніми і можуть відрізнятися від ваших фактичних, адже ваш малюк може цікавитись розвиваючим ковриком не 3 місяці а 2, а гойдалка, для прикладу, йому буде подобатися 5-6 місяців. Крім того, збираючись у подорож у вас може виникнути потреба короткотермінової оренди прогулянкової складної коляски чи складного ліжечка-манежа, чи автокрісла, чи….. Перелічувати можна дуже довго. Ще один важливий аргумент на користь прокату дитячих речей – це можливість взяти на невеликий термін (ну скажімо на 1 день чи 1 тиждень) певний товар і спробувати чи підійде він малюку. В разі потреби можна повернути чи обміняти на іншу модель чи марку.

Все це і ще багато іншого, ми можемо вам забезпечити в службі прокату BabyService Rivne.

Крім того, не зважаючи на те чи будете ви користуватись нашими послугами чи ні, але у вас є чудова можливість отримувати корисну інформацію у вигляді статей чи книжок в електронному варіанті. Для цього вам необхідно лише заповнити анкету і все.

В ній ви вкажете вік малюка та та вашу електронну адресу і ми надсилатимемо вам лише ту корисну інформацію, що стовуватиметься вашої малечі. Повірте, ми маємо чим поділитися з вами, адже маємо досвід і приктичні навички багатьох молодих батьків.

 

Натискайте на посилання нижче та вже сьогодні отримайте корисну інформацію.

 

Я хочу приєднатися до спільноти свідомих батьків.