укррус

Телефони у Рівному

 • (098) 607-62-73
 • (066) 827-91-00
 • (073) 469-72-68
всі телефони
Лампа від жовтухи
Лампа від жовтухи
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

900.00 грн

- якщо у нас вперше;

850.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

150 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Лампа від жовтухи. Прокат, оренда у Рівному

Більш ніж у половини новонароджених відразу після народження чи в першу добу життя спостерігається жовтувате забарвлення шкіри, яке є проявом фізіологічної жовтушки. Це трапляється внаслідок надмірної кількості білірубіну в крові дитини. Такий стан, як правило, не вимагає лікування. Зазвичай жовтушка самостійно минає до 14 дня життя, але якщо симптоми залишаються більш тривалий час — це має насторожити батьків та вимагає встановлення причин і лікування немовляти.

Надзвичайно ефективним методом лікування жовтяниць у новонароджених вважається фототерапія, тобто опромінення дитини спеціальною лампою.

Під впливом світла білірубін перетворюється в нетоксичну речовину і вже через 12 годин інтенсивно виводиться з організму.

Пігмент білірубін є головним «винуватцем» розвитку жовтяниці. Вчені можуть назвати багато причин, які можуть викликати жовтяницю. Якщо жовтяниця довго не проходить, потрібно вияснити чим саме було викликано збільшення рівня білірубіну в організмі. Небезпечні ускладнення можуть виникнути при критичних рівнях білірубіну, і вони здатні згубно вплинути на діяльність центральної нервової системи новонародженої дитини.

У новонароджених дітей частіше зустрічаються гемолітична та фізіологічна форми жовтяниць. Фізіологічна (транзиторна) форма жовтяниці розвивається приблизно у 70% новонароджених дітей. Як правило, вона з'являється до кінця 2-го або 3-го дня життя новонародженої дитини. Рівень білірубіну в цей час підвищується. Це відбувається тому, що печінка дитини не може впоратися з великою кількістю білірубіну. Зазвичай такий вид жовтяниці нічим не загрожує новонародженому . Годування грудьми - це є хороша профілактика фізіологічної жовтяниці. Жовтуватий колір шкіри новонародженого може триматися до 3-х тижнів життя, потім він поступово змінюється на рожевий.

Лампа фототерапії

Іноді новонародженому необхідно призначення сеансів фототерапії новонароджених. Процедура може проводиться за допомогою люмінісцентних ламп фототерапії, які мають різну спектральну силу опромінення - білі, синьо-білі, сині. Найбільший результат досягається, коли застосовується лампа фототерапії синього кольору. Фототерапія новонароджених рекомендована при гіпербілірубінемії, які характеризуються переважним збільшенням непрямого білірубіну. Застосування процедур фототерапії новонароджених дало можливість значно зменшити число замінних переливань крові. 

Про ефект фототерапії новонароджених потрібно судити в основному не за забарвленням шкіри новонародженого, а за рівнем білірубіну крові. Тому обов'язковою умовою застосування цієї процедури є лабораторне дослідження білірубіну до 2-3 разів на добу. Стабілізація кількості непрямого білірубіну відбувається в перші 12-24 години після початку проведення фототерапії новонароджених.

Фототерапію новонароджених можна проводити або в ліжечку з обігрівом (узяти матрац для новонароджених з підігрівом), або в інкубаторі для новонароджених. На дитину надягають захисні окуляри, йому прикривають статеві органи, потім поміщають лампу фототерапії над новонародженим. При додатковому опроміненні двома бічними лампами відбувається підвищення ефективності лікування. Щоб попередити перегрів, необхідне проведення спостереження за температурою тіла дитини кожні 3 години, а також зважування новонародженого (оренда вагів для новонароджених) кожні 6-8 годин через втрату рідини під час лікування. Також кожні 2 години необхідно змінювати положення новонародженої дитини, щоб опроміненню піддавалася максимальна поверхня тіла дитини. Тривалість сеансу лікування залежить від того, який рівень непрямого білірубіну був у крові.

Лікування лампою для фототерапії проводиться при проведенні різних реанімаційних заходів, для догляду за новонародженими в пологових будинках і палатах для інтенсивної терапії медустанов, а також Ви моженних взяти в нашому прокаті лампу до себе додому і використовувати в домашніх умовах.

Коли використовується апарат для фототерапії, скорочуються терміни лікування, зменшується час виходжування новонароджених з жовтяницею, знижується відсоток захворювань і ускладнень, які пов'язані з гіпербілірубінемією. Лампи фототерапії дозволяють провести процедуру одній дитині, яка в цей час може перебувати або в інкубаторі для новонароджених, або в ліжечку і на неонатальному столі. Проведення медичних сеансів лікування фототерапією дозволяє зменшити терміни лікування новонароджених дітей з  жовтяницею,  вберегти організм дитини від побічних реакцій.

 

Необхідно дотримуватись деяких правил при використанні лампи:

 • очі малюка повинні бути прикритими.
 • потрібно стежити за температурою тіла дитини і введенням додаткової рідини.
 • малюк має бути максимально роздягненим для підвищення світлолікувального ефекту.
 • температура в кімнаті має бути комфортною для малюка.
 • не можна надовго залишати дитину без нагляду.

При дотриманні цих умов лікування є безпечним, але все ж радимо проконсультуватись з вашим педіатром щодо необхідності використання лампи і не займатися самолікуванням.

 

Зазвичай курс фототерапії припиняється, коли рівень білірубіну починає знижуватися. Під впливом фототерапії стілець малюка може стати рідким, зявитися сухість шкіри або сонливість, але в цілому фототерапія не шкодить організму новонародженого.

 

Середня тривалість світлолікування – 96 годин.

Якщо ви хотіли б застосовувати фототерапію для вашого немовляти в домашніх умовах, але не плануєте купувати спеціальну лампу, ми з радістю надамо Вам послугу прокату лампи у Baby Service – Рівне (ми використовуємо найкращі - Philips TL 20W / 52).

 

Щоб замовити лампу, вам необхідно: зателефонувати нам і уточнити наявність лампи.

Якщо лампа є в наявності — ви можете звернутись до нас в офіс самостійно або замовити доставку по місту.

 Також ми можемо запропонувати обігрівач, якщо в приміщені прохолодно, так як дитинка буде роздягнута потрібно зробити комфортну температуру в приміщені.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що лампа вимагає обережності при транспортуванні.

 

Інструкція по використанню лампи Philips TL 20W/52 для лікування жовтяниці.