укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Яка різниця між озоновою і безозоновою бактерицидною лампою

Бактерицидна лампа

 У багатьох людей виникають питання: «Як правильно вибрати бактерицидну лампу?». «Яка різниця між озоновою і безозоновою бактерицидною лампою?». Baby Service – Рівне допоможе вам розібратись у цих питаннях.

ЛАМПА БАКТЕРИЦИДНА - ртутна лампа низького тиску з ультрафіолетовим випромінюванням, яка має знезаражувальні властивості.

Бактерицидна лампа допоможе вам очистити і знешкодити  повітря в приміщенні. Повітря може бути потенційним середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів. Раніше подібні пристрої використовувались суто в спеціалізованих медичних закладах. На сьогоднішній день використання бактерицидных ламп можливе і в домашніх умовах.

Види бактерицидных ламп

Вони поділяються на два види: озонові і безозонові. Озонові лампи при взаємодії з киснем утворюють озон. Його висока концентрація погано впливає на людське здоров'я. В безозоновых лампах колба виготовляється з кварцевого скла зі спеціальним покриттям. Завдяки цьому матеріалу виключається ризик утворення озону, оскільки скло лампи відфільтровує озоноутворюючу спектральну лінію.

Яка різниця між озоновою і безозоновою бактерицидною лампою?

Озонові лампи — це лампи, які використовуються практично у всіх медичних закладах нашої країни, оскільки вони найдешевші. Під час використання озонових бактерицидных ламп необхідно строго контролювати рівень озону в повітрі і часто провітрювати приміщення, що є недоліком даного виду ламп. Режим безперервної роботи такої лампи складає близько 30 хвилин. Після чого необхідно зробити перерву не менше 15 хвилин.

Безозонові лампи – лампи, які виділяють озон, але в межах гранично допустимої концентрації для організму  людини. Після роботи таких ламп провітрювати приміщення необов'язково. Такі лампи дорожчі за ціною і ресурс їхньої роботи в 3-4 рази більший. Слід зауважити, що такі лампи використовуються у всіх країнах Європи, так як вони вважаються найбезпечнішими серед бактерицидних ламп.

Можна зробити висновок, що робота безозонових бактерицидных ламп не викликає отруйних виділень озону, тому їх використання безпечне для людини.

Чим корисна безозонова бактерицидна лампа?

Ефективність

Достатньо включити прилад на 30 хвилин, щоб знищити 99% шкідливих мікроорганізмів, плісняви, бактерій і грибків. Ультрафіолетові промені знищують тютюновий дим, алергени та пил, що негативно впливають на здоров'я. Поглинута мікроорганізмами  доза ультрафіолету,  призводить до руйнування їх молекул ДНК.

Абсолютна безпечність

Бактерицидна лампа – це найкраща заміна хімічних засобів знезараження. На відміну від обробки хлором, після якого утворюються токсини, при використанні лампи не виділяється ніяких шкідливих речовин.

Комфорт

Ви можете забути про неприємний запах озону. Отже, вам більше не потрібно буде провітрювати   приміщення після кожного сеансу.

Профілактика грипу, застуди та інших захворювань

Користуючись бактерицидною лампою в домашніх умовах, ви вбережете себе і членів своєї сім'ї від небезпечних вірусів і бактерій. Уникнете зараження при перебуванні з носієм інфекції, в період епідемії грипу та ГРВІ. Будете менше хворіти, відповідно, зможете заощадити на ліках.

Кварцування кімнат рекомендується проводити щоденно в період епідемії грипу.

Профілактичне знезаражування кімнат рекомендується проводити 1-2 рази на тиждень.

Ультрафіолетові промені сприяють поліпшенню загального стану, зокрема, забезпечують організм важливим вітаміном D. Він відповідає за формування кісткової тканини, особливо в дитячому віці.

Зручність

Ви легко зможете перемістити лампу з одного приміщення в інше. Прокварцувати декілька кімнат по-черзі.

На завершення сказаного слід відмітити: висока ефективність та безпечність бактерицидної лампи робить її ідеальним варіантом для домашнього використання.

Доведено, що дефіцит ультрафіолету призводить до зниження захисних сил організму. Останнім часом подібні лампи дуже часто купують для домашнього використання, адже вони відрізняються компактними розмірами і широким спектром терапевтичного впливу.

Але не обов'язково купувати прилад. З метою економії сімейного бюджету, ви можете скористатися послугою прокату бактерицидної лампи в  Baby Service – Рівне. В період епідемії грипу та ГРВІ, бактерицидна лампа стане надійним помічником в профілактиці захворювань.