укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Втрата ваги в перші дні життя

     Зниження маси тіла в перші дні життя є звичним явищем для всіх новонароджених. Це не повинно викликати занепокоєння у батьків, якщо втрата ваги складає не більше 10% початкової маси  тіла.

      Перший тиждень життя малюка — найскладніший в періоді новонародженості. Адже малюк прикладає багато зусиль, щоб адаптуватися до навколишнього світу і внаслідок цього знижуються темпи його фізичного розвитку. Крім того, зниження ваги пояснюється рядом фізіологічних причин: недоїданням дитини через недостатню лактацію, слабким смоктанням, втратою води через легені і шкіру, з сечею і випорожненнями.

    Зазвичай, у всіх здорових діток показник маси тіла відновлюється до початкового рівня до 10-14 дня. Батьків має насторожити, коли новонароджений значно втрачає вагу або коли відновлення ваги уповільнюється. Це може свідчити про проблеми зі здоров'ям або вроджені паталогії.

   Безумовно, втрата ваги новонародженим тривожить багатьох молодих батьків. Тому варто придбати ваги для новонароджених, щоб мати змогу контролювати вагу своєї дитини з перших днів. Щоб вам було спокійніше і ви були впевнені у здоровому розвитку малюка, ви можете самостійно слідкувати за зміною ваги дитинки, взявши напрокат ваги для новонароджених в BabyServiceРівне.  Адже правильний приріст маси тіла новонародженого — це один із найінформативніших показників його здоров'я.

    Сучасні ваги зручні, легкі, прості у використанні, з  надзвичайно корисними функціями: фіксації ваги, запам'ятовування попереднього зважування, віднімання ваги пелюшки. Вони стануть однією з найнеобхідніших речей в перші місяці життя вашої дитинки.