укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Куди сходити з дитиною у вихідний день, повний огляд розваг в Рівне

Сьогодні для батьків не стоїть проблема вибору, куди сходити з дитиною у вихідний день, де провести канікули або просто відпочити. У нашому місті великий вибір дозвілля для дітей різного віку та з різними інтересами.

 Можна піти в розважальний центр і вибрати там заняття на свій смак. Зазвичай у великих центрах одночасно працює багато кімнат з іграми і заняттями для дітей. Це можуть бути лабіринти, ігрові автомати, кіно, різні майстер-класи. Часто є можливість залишити дитину під наглядом персоналу.

Якщо ви хочете цікаво провести час на свіжому повітрі, підіть у парк з атракціонами. Тут дитина знайде гірки, гойдалки, батути та інші розваги, які цікаві в його віці. Після катання на всіляких каруселях, в парку можна влаштувати пікнік. Також можете сьездить в кінноспортивні клуби. У клубах допоможуть познайомитися з кіньми, взяти перші уроки верхової їзди і навчитися їздити верхи.

Обов'язково зводити дитину в зоопарк, де всією родиною можна весело провести час. Під час відвідування зоопарку, з'являється унікальна можливість познайомиться з тваринами. Можна і погодувати і погладити тварин.
   Час від часу водите дитини на дитячі спектаклі. Це можуть бути традиційні вистави за відомим казкам в ляльковому або драматичному театрі або сучасні поставки, які зараз популярні. Останні часто супроводжуються музичними, світловими, лазерними і спецефектами 3D. Також можна сходити з дитиною в кінотеатри.

Познайомте дитини з музеями . Нехай це знайомство почнеться з тих музеїв, які цікаві в його віці. Наприклад, музей бурштину, де розкажуть не лише про історію видобутку бурштину у краї, але й про єдине в Україні підприємство, яке займається його переробкою. Окрасою музею вважаються камені, в яких закристаллизованности комахи. Або Рівненський обласний краєзнавчий музей, де дитина дізнається про неповторність природи Рівненщини, рослинному і тваринному світі, водних багатствах, геології краю. Оригінальними є експозиції, що представляють археологічні та етнографічні матеріали.