укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Какао з маршмеллоу - це справжнє свято для дітей та дорослих !!!

Цей напій какао з маршмеллоу сподобається як дітям, так і дорослим!

 Какао з маршмеллоу (зефір marshmallow) - прекрасний напій з пишним суфле, по відчуттях - щось неймовірне: під дією температури крихітні маршмеллоу стають кремовими всередині, змінюючи свою консистенцію. Маршмеллоу або як його називають зефір marshmallow - корисне ласощі, що заміняє не зовсім корисні цукерки. Дуже популярно в Європі і Америці, існують навіть спеціальні бутики, в яких готують ці ласощі різноманітних смаків, відтінків і розмірів.

Какао - смачний і корисний напій, який бадьорить вранці нітрохи не гірше кави. Він є прекрасним антидепресантом, покращує настрій і тонізує. Какао поживний, у ньому міститься чимало рослинних жирів, вітамінів і мінералів.

Маршмеллоу - аналог пастили, які люблять і діти, і дорослі. Дане ласощі складається з цукру, желатину, глюкози і ароматизаторів. Незважаючи на схожість з зефіром, маршмеллоу абсолютно інше блюдо, яке не містить в своєму складі фруктове пюре і яєчний білок.

Маршмеллоу має ряд позитивних властивостей, які роблять позитивний вплив на організм. Наприклад, завдяки желатину, який займає більшу частину в складі зефіру, добре підтримується відновна функція в організмі людини. Він зміцнює хрящі і захищає суглоби від ушкоджень. Також в маршмеллоу міститься велика кількість колагену, який теж позитивно впливає на організм. Завдяки цій речовині зміцнюються нігті, поліпшується стан і зовнішній вигляд волосся, налагоджується робота центральної нервової системи, поліпшується обмін речовин, зміцнюється серце і поліпшується загальний стан організму.

Какао з маршмеллоу - це справжнє свято для дітей та дорослих, який викличе особливий фурор в зимові сімейні вечори. Особливо ефектно і смачно вийде какао з корицею і маршмеллоу - маленькими смачними шматочками зефіру. Повітряне маршмеллоу тане в гарячому какао і перетворюється на смачну піну!

Від правильного початку дня залежить настрій. Щоб день вдався, потрібно правильно зустріти ранок. Чашка ароматного какао допоможе зарядитися енергією і отримати заряд гарного настрою на цілий день. А надати цього ароматного напою особливий смак допоможе зефір маршмеллоу.

 

 

Хай приємні враження від нашого сервісу залишаться надовго, як від цього чарівного напитку.