укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Дитячи стрибуни, КОРИСТЬ чи ШКОДА? Думка лікарів

Поки малюк сам не в змозі пізнавати світ, йому в цьому допомагають його рідні, переносячи на руках чи катаючи коляскою. Під час цієї подорожі крихітка крутить головою, намагається все спробувати на зуб і до всього доторкнутися руками. Для нього все нове і все дуже захоплююче і цікаве.

 Але на жаль у сучасних батьків не завжди вистачає достатньо часу для прогулянок з малюком, а ще мами стомлюються і хочуть просто відпочить. Тоді на допомогу приходять пристосування у вигляді дитячих стрибунів.

На думку медиків стрибуни є найбільш безпечними  і корисними для дитячого організму.

Крім того, що дитині в них весело, стрибуни  ще й розвивають м’язи і координацію.

Причому розвиваються не тільки мязи ніг, але і ослаблені мязи плечового поясу і верхніх кінцівок.

Сприяє він також розвитку вестибюлярного апарату. Крім цього у дитини зявляється можливість спостерігати за навколишнім світом, що покращує інтелектуальний розвиток.

Граючись та торкаючись іграшок різної форми  та структури, малюк розвиває моторику рук.

Стрибунки здатні викликати у дитини радість, що також є позитивним моментом їх використання. Найбільшим плюсом для батьків у використанні  стрибунів є те що вони звільняють час на виконання домашніх справ. Тому що коли дитина почала повзати за нею дуже важко встежити  і зовсім не можливо залишити, навіть на одну секунду.

Однак  не варто забувати, що знаходження дитини в стрибунах має відбуватися тільки під наглядом дорослих. Час занять в стрибунах не має перевищувать пів години не більше трьох разів на добу. Перші заняття малюка потрібно обмежити трьома хвилинами.

Як правило на упаковках стрибунів, виробники вказують вікові обмеження , +4 місяця, однак педіатри  наголошують, що краще  починать користуваться стрибунами потрібно коли  спинні мязи дитини уже зміцніли і вона самостійно сидить, тобто після 6 місяців.

А ще краще визначити оптимальний вік користування стрибунами допоможе ваш лікар – педіатр, який знає особливості розвитку вашої диитини.

Існують і прямі протипокази до використання стрибунів – це наявність подразнень шкіри в місцях контакту стрибунків з шкірою дитини, а також при неврологічних і ортопедичних захворюваннях дитини.

Отже стрибуни – це відмінний тренажер який допомагає більш швидкому розвитку дитини, пізнання нею світу і отримання  яскравих позитивних вражень. І якщо правильно підійти до вибору  стрибунів і дозувати час перебування  в них тоді  всі, і малюки і  батькі будуть  задоволені. В цьому Вам допоможе прокат дитячих товарів Baby Service, перегляньте моделі представлені нашим сервісом і вібіріть ту котрая Вам сподобається, з часом можна поміняти на іншу так як для дітей всі іграшки з часом набридають, принісши іншу знову викликає цікавість і радість у дитини.