укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Статті сайту

Які ліки використовують для небулайзера

08/12/2015
Які ліки використовують для небулайзера    При лікуванні з допомогою небулайзера потрібно дотримуватись деяких правил, щоб отримати максимальну користь для здоров'я. Існують спеціальні розчини  лікувальних препаратів, придатні для небулайзерної терапії, а також речовини, які не бажано використовувати.

Прокати карнавальних і новорічних костюмів у Рівному

06/12/2015
ПРОКАТ  КАРНАВАЛЬНИХ І НОВОРІЧНИХ КОСТЮМІВ У РІВНОМУ   Дитинство — це особливий період життя, коли можна мріяти і фантазувати досхочу. Можна уявити себе казковим персонажем, героєм мультфільму чи кіногероєм, будь-якою тваринкою. На новорічних та різних тематичних ранках (свято Осені, Весняний бал, 8 Березня, День Матері, Хеллоуін та ін.)& ...

Музеї в Рівне

30/11/2015
Музей бурштину Музей бурштину відкрито в Рівному на базі рівненської бурштинової фабрики - державного підприємства "Бурштин України". Розміщений в будівлі Рівненського будинку вчених - особняку поч. XX ст. Серед експонатів музею - шматки бурштину віком до 40 млн. Років, знайдені в різний час на території Рівненщини, а також виготовлені з нього ювелірні ви ...

Лялькові і драматичні театри, кінотеатри в Рівне

30/11/2015
Рівненський академічний обласний театр ляльок Рівненський академічний обласний театр ляльок - це єдиний в Рівне дитячий ляльковий театр. Він був заснований в грудні 1975 року. У той час театральна трупа не мала свого приміщення. Будівля театру була побудована в кінці 1979 року по проектом архітекторів П. Кондратюка, С. Царинник і М. Молодожені.

Атракціони, мотузкові парки, зоопарк, верхова їзда на конях, парки відпочинку в Рівне

30/11/2015
Грай-край, парк розваг Дитячі атракціони, розваги для дітей, святкування дитячих днів народжень, дитячий батут. ГРАЙ-КРАЙ -  це більше 10 постійно діючих пневмо-батутними атракціонів і розваг для дітей і дорослих.

Розважальні центри в Рівне

30/11/2015
Дитячий розважальний центр "Леопарк" Батути, лабіринт, гірки, міні-скалодром, сухі басейни - все для забави Ваших дітей! Якщо Ви хочете урізноманітнити програму святкування, то можете замовити РОЗВАЖАЛЬНУ анімації - тут цікаві загадки, жонглювання, фокуси, дотепні жарти, танці та конкурси, щоб ваш малюк весело і з користю провів час!