укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Чарівний горщик
Чарівний горщик
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

200.00 грн

- якщо у нас вперше;

180.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За 2 тижні:

60 грн

Користуєтесь 1 місяць

100 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

4 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Чарівний горщик Fisher Price. Прокат, оренда у Рівному

Чарівний горщик Fisher-price - чудова розвиваюча іграшка для дітей, віком від 6 місяців. Іграшка має чудове веселе личко, носик-кнопочку і 5 отворів різних геометричних форм. Кожен раз, коли малюк натискає на носик, чарівний горщик Fisher-price підсвічується миготливою лампочкою і видає якусь фразу або забавний звук.

На різнокольорові кубики нанесені цифри від 1 до 5, які в захоплюючій грі навчать малюка рахувати. Вибираючи кубики за формою отворів, малюк вкладає їх в чарівний горщик Fisher-price, і якщо вони підібрані правильно, чує веселу музику і підбадьорливу фразу.

У грі можна вибрати два варіанти:

- Вивчення рахунку, при якому чарівний горщик Fisher-price вимовляє нанесену на кубик цифру;

- Вивчення геометричних форм (звучить назва фігури).

Коли дитина щось кладе або виймає з горщика, лунає чудова весела пісенька про форми печива. Малюк швидко вивчить її і будуть підспівувати. Кожен звуковий ефект супроводжується миготінням носика іграшки. Чарівний горщик Fisher-price обладнаний регулятором гучності з двома положеннями. Іграшка розвиває дрібну моторику пальчиків і тактильні відчуття, здатність будувати причинно-наслідкові зв'язки, зміцнює м'язи ручок малюка, заохочує цікавість.

Чарівний горщик Fisher-price надає дитині можливість щоденної практики, формує сприйняття кольору і форми, сприяє розвитку логічного мислення.

Більш щільне знайомство малюка з даної іграшкою відбудеться в той період, коли малюк навчиться стійко сидіти. Йому подобається відкривати кришку горщика і викидати з нього формочки, а також натискати на кнопочки розташовані в кожному геометричному отворі сортера. Надалі малюк починає складати різні предмети в горщик.