укррус

Телефони у Рівному

 • (098) 607-62-73
 • (066) 827-91-00
 • (073) 469-72-68
всі телефони
Бізіборд 2
Бізіборд 2
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

450.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн

За 2 тижні:

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

250 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Бізіборд №2. Прокат, оренда, купівля в Рівному

Шикарна розробка, новинка на ринку України, розвиваюча ігрова дошка «Бізіборд» для Ваших маленьких діток. Всі комплектуючі для бізіборда виконані з екологічно чистих матеріалів. Бізіборди виконують професіонали своєї справи, перед тим як виготовляти ігрову дошку розробники довгий час спілкувалися з дітками і враховували потребу і рівень розвитку для певного віку як хлопчика, так і дівчинки.

Великий плюс у наших найкрасивіших, яскравих, пізнавальних бізібордов, є те що Ви можете самі скомплектувати бізіборд, вибрати кольору елементів або ж будь-якого, полюбився Вашій дитині головного героя. Термін виконання від 5 до 7 робочих днів.

Розміри різні

Звичайно всіх дорослих цікавить, що це за бізіборд такий? Чергова модна іграшка, або вона дійсно несе користь для вашого малюка? Ми допоможемо Вам з цими питаннями розібратися. Головна ідея, яку внесла в розвиваючі дошки їх творець, педагог і вчений Марія Монтессорі, це розвиток малюка через ігрову форму. Що це означає, це коли ви не змушуєте дитину виконувати ті чи інші дії, а саме відкривати і закривати дверцята, зав'язувати шнурки, наочно показати, що таке розетка, світильник, кран, всілякі замочки з ключиками, кнопочки, намистинки і як правильно цими приладами користуватися, а також безліч цікавих розвиваючих ігор для Вашої дитини.

У чому суть розвиваючої дошки?

Ще один постулат, який висунула Монтессорі в рамках своєї методики - це навчання дітей через пізнання суті речей. І тут виникає проблема. Малюків цікавлять всі речі без винятку, але далеко не всі речі безпечні для їх ніжного здоров'я. Марія запропонувала просте і геніальне рішення цієї дилема - розділити предмети і пов'язану з ними небезпеку за допомогою дошки. Наприклад, розетка з виделкою дуже небезпечні на стіні, і абсолютно безпечні на дошці і т.д.

У чому конкретна користь від бізіборда?

За допомогою розвиваючої дошки відбувається розвиток:

 • Дрібної і великої моторики (під час гри активно задіяні руки, від кінчиків пальчиків до ліктьових і плечових суглобів).
 • Сенсорики (різні елементи бізіборда мають різну поверхню, фактуру, коефіцієнт теплопередачі і т.д.).
 • Логіки і пам'яті (щоб відкрити дверцята, потрібно спочатку відкрити шпінгалет).
 • Посидючості і самостійності (гра надовго захоплює малюка і дозволяє самостійно приймати рішення).
 • Мислення (розуміння причинно-наслідкових зв'язків, формування нових нейронних зв'язків у мозку)
 • Творчого потенціалу (застосування елементів дошки не стандартним чином)
 • Навичок і умінь (застебнути ґудзик, зав'язати шнурок, відкрити замочок і т.д.).
 • Розвитку мови (розвиток мови і дрібної моторики тісно пов'язані).

З якого віку варто купити бізіборд?

Активна фаза гри доводиться на проміжок від 1 року до 3 років. Однак деякі малюки починають освоювати розвиваючі дошки і з 6 місяців. Також досить часто бізібордом, купленим для малюка, з задоволенням граються і старші дітки 5-6 років.

Ну і звичайно, купуючи бізіборд для малюка, ви робите подарунок і для себе. Адже поки дитина грається, у вас є дорогоцінні хвилини, які ви може витратити на себе! А оскільки дошки містять велику кількість елементів, бізіборд є довгограючий розважально-розвиваючий центр, до якого дитина повертається знову і знову на різних етапах свого розвитку, даруючи радість пізнання малюкам і вільний час батькам.