укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Розважальний комплекс Весела зебра
Розважальний комплекс Весела зебра
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

450.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

За 2 тижні:

200 грн

Користуєтесь 1 місяць

350 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

15 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Розважальний комплекс Весела зебра Fisher-Price. Прокат, оренда у Рівному

Ця Зебра в кросівках - як жива! Малюк сідає на сідло, відштовхується ніжками і починаються веселощі - Зебра скаче, підстрибує і навіть обертається.

Потрібно розважити дитину? Запропонуйте йому справжній атракціон - ігровий розважальний комплекс Весела зебра Fisher Price. Розташувавшись в зручному сідлі, малюк з величезним задоволенням буде стрибати, і крутитися на чорно-білій конячці. Він зможе представити себе безстрашним вершником, що мчить по савані. Зебра міцно закріплена на широкому стійкому підставі, на яке нанесені фактурні зображення різних тварин. Саме на нього спираються ніжки дитини під час руху зебри. Зебра весело пружинить вгору і вниз, варто тільки відштовхнутися ногами від заснування. А якщо опуститися в саме нижнє положення, зебра буде обертатися навколо своєї осі. Фактурний пластик широких рукояток дозволяє ручкам надійно триматися за них. Крім того, вони сприяють розвитку тактильного сприйняття, оскільки ніжні долоньки маляти відчувають нерівну поверхню помаранчевих власників. На кожній рукоятці закріплено по звірятку. Барвисті іграшки - мавпочка і жабеня - можуть вільно обертатися.

Між двох рукояток розташований циліндр з прозорого пластика, в якому вільно переміщаються різнокольорові кульки. При обертанні роллера вони з шумом перекочуються усередині. З кожним разом малятку все легше утримувати рівновагу, вестибулярний апарат стає більш тренованим. Під прозорим циліндром встановлений блок, керуючий звуковими ефектами.

Щоб привести його в дію, досить перевести невеликий важіль в бажане положення: «без звуку», «нормально», «голосно». В іграшку вбудований датчик руху, який при кожному русі зебри включає музичну мелодію, забавні звуки і яскраво-червоні вогники, що підморгують малюкові. Веселі мелодії розвивають слухове сприйняття, почуття ритму, дарують гарний настрій. 

Матеріал високоякісна пластмаса, метал.

Розмір качалки підставу - діаметр 73 см, гойдалка - довжина 43 см, висота 49 см, висота до сидіння - 32 см.

Рекомендований вік: від 1 року до 3 років.

Максимальна вага дитини - 19 кг.

Вага 7,6 кг.