укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

ДСК Ранній старт
ДСК Ранній старт
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

800.00 грн

- якщо у нас вперше;

750.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

260 грн

За 2 тижні:

420 грн

Користуєтесь 1 місяць

600 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

25 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Дитячий спортивний комплекс Ранній старт. Прокат, оренда в Рівному

Дитячий ігровий спортивний комплекс «Ранній старт» - це унікальна можливість знайти в одному місці все, що потрібно для гармонійного розвитку дитини. Спортивний комплекс для самих маленьких дітей, розвиваючі програми та іграшки допоможуть відповісти на питання, як зробити так, щоб дитина набуває важливі навички на кожному етапі розвитку.

Хочете бачити свою дитину здоровою і щасливою? Приділіть увагу його фізичному розвитку, адже в ранньому віці малюки активно ростуть, і їм просто необхідно багато рухатися, щоб бути у відмінній формі, зміцнити тіло, і як наслідок бути здоровими. Всім відома фраза - «В здоровому тілі - здоровий дух», а значить потрібно стежити за тим, щоб дитина отримувала необхідні фізичні навантаження, активно розвивався кожен день.

З цим завданням може впоратися спорткомплекс. Серед величезної кількості спортивного обладнання, дитячі спортивні комплекси Ранній старт займають головне і провідне місце, так як ці спорткомплекси розроблені спеціально для малюків з самого народження і до школи. А як раз в цей час дитині необхідно рости, розвиватися, зміцнювати тіло, розвивати м'язи. Спорткомплекс Ранній старт якнайкраще справляється з поставленим завданням.

Спорткомплекс Ранній старт - це місце, де дитина в повній мірі може займатися улюбленою справою - рухатися, висіти, перекидатися, крутитися, і все це з користю для здоров'я. На спорткомплексі малюкові не тільки цікаво, а й дуже зручно, адже тут прораховано абсолютно все, до найдрібніших деталей - крок сходинок, діаметр перекладини, висота комплексу. Все це дозволяє максимально безпечно використовувати спорткомплекс Ранній старт дитині будь-якого віку. І, мабуть, найголовніше - спорткомплекс витримує максимально великі навантаження до 200 кг, саме тому займатися на ньому дитині безпечно.

Дитячі комплекси Ранній старт завжди нові, цікаві та незвичайні. З причини того, що дітлахи дуже непостійні в своїх бажаннях, виробники Раннього старт врахували і цей момент. Завдяки п'яти різних положень, використовувати Ранній старт можна кожен день по-різному, просто перевернувши комплекс на одну з п'яти граней. Ця особливість особливо цінна для батьків, так як кожен день можна радувати дитини новим спорткомплексом, тим самим стимулюючи його рухову активність.

Дитячі спортивні комплекси Ранній старт - це річ першої необхідності для дитини будь-якого віку!

Переваги комплексу Ранній старт для батьків

Габаритні розміри , дов. 0.94 м., висот. 1.42 м., шир. 1,3 м.