укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Зоряний нічник-проектор відмінний подарунок вашій дитині

 Прикрасити дитячу кімнату без зайвих зусиль, внести романтичну обстановку в спальню, надати веселощів будь-якого свята допоможе нічник проектор зоряного неба. Невеликі і яскраві вогники нічника проектора прикрасять і принесуть затишок у вашу квартиру, наповнять казкової загадкою кімнату вашого малюка, де він буде спати тихо і спокійно насолоджуючись гарним малюнком нічного неба.

 

   

  

Світильник відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, прикрасить оригінальним дизайном і забезпечить красу нічного небосхилу. Завдяки великому асортименту проекторів неба, ви можете підібрати той варіант, який стане ідеальним подарунком близькій людині, а для самих маленьких є зоряні проектори у вигляді тварин та інших цікавих форм, вони стануть відмінним рішенням двох проблем і іграшка і нічник.

 Іноді батькам здається, що все перепробували, але дитина ніяк не може заснути, світло в кімнаті заважає солодким снам, а темрява турбує маленьке диво, з цими проблемами допомагає впоратися нічник небо або лавова лампа. Місця вони займають не багато, вибравши необхідний колір, ви зможете принести затишок у будинок, і придбати нову іграшку малюкові.

 

  
    Набувати музичний зоряний нічник, ви забезпечите спокоєм сон вашої дитини, а яскраві різнокольорові нічні візерунки на стелі висвітлять квартиру і перенесуть вашого малюка в казку. Вони ідеально впишуться в дитячу кімнату, стануть прекрасною незабутньою іграшкою, а найголовніше розфарбують барвистим світінням всю спальню дитини, де засипати буде цікаво і спокійно.
 
    
   Нічники - незамінний атрибут на будь-яке свято, якщо це Новий рік сміливо купуйте нічник небо і ставте поряд з новорічною ялинкою, він принесе в ваше свято особливу атмосферу, а яскраві вогники будуть красиво переливатися і сяяти нагадуючи незабутнє північне сяйво.