укррус

Телефони у Рівному

 • (098) 607-62-73
 • (066) 827-91-00
 • (073) 469-72-68
всі телефони
Дитячий дихальний монітор BABYSENSE
Дитячий дихальний монітор BABYSENSE
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

900.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

400 грн

Користуєтесь 1 місяць

700 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

25 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Дитячий дихальний монітор Babysense II. Прокат, оренда у Рівному

Монітор дихання "Babysense" - надійний сторож дитячого сну!

У перші тижні після виписки з пологового будинку для молодих батьків настає тривожна безсонна пора. За кілька раз за ніч, на шкоду для свого сну і відпочинку, вони схиляються над дитячим ліжечком: «? Дихає - не дихає»

Ці страхи і хвилювання за свого малюка аж ніяк не безпідставні. Справа в тому, що у малюків від народження до року через нерозвиненість центральної нервової системи і нестійкості дихальної функції протягом ночі можуть неодноразово відбуватися перебої дихання. У більшості випадків це короткочасні затримки дихання тривалістю не більше кількох секунд, що не приносять організму немовляти будь-якої шкоди. Однак, якщо пауза в диханні (апное) триває більше 12-15 секунд, то в такі моменти головний мозок малюка починає відчувати кисневе голодування. І чим довше така затримка дихання, тим більшої шкоди малюкові може бути завдано.

Перебої і короткочасні зупинки дихання можуть спостерігатися у всіх дітей грудного віку, в тому числі навіть у абсолютно здорових немовлят. При цьому, частота і тривалість апное, а отже і ступінь ризику, можуть багаторазово зростати у недоношених і ослаблених дітей. Погіршити ситуацію можуть проблеми з переварюванням їжі, поганий сон, ослаблення після вакцинації, а також інфекції, багато з яких нешкідливі для дорослих, але становлять велику небезпеку для немовлят, значно збільшуючи ризик зупинки дихання.

Надзвичайно важливо своєчасно отримати інформацію про виникнення у малюка проблем з диханням і вчасно розбудити дитину, струснути його, взяти на руки. Але як не упустити цей момент, адже невідлучно перебувати біля малюка і не спати не може жодна мама?

                               

Ми пропонуємо взяти в оренду дитячий дихальний монітор "Babysense" (Ізраїль) - унікальну і абсолютно безпечну систему, що дозволяє постійно контролювати дихання малюків в віці від народження до одного року. При виникненні проблем з диханням монітор миттєво подасть сигнал тривоги, і Ви встигнете прийти на допомогу Вашій дитині.

За Статистикою 3 з 1000 дітей у віці до одного року гине уві сні через зупинку дихання. причини цього явища, названого синдромом раптової смерті немовляти (SіDS), до кінця не вивчені, але йому в однаковій мірі схильні як недоношені, так і абсолютно здорові діти.

Він ще такий маленький, Ваш малюк. Нещодавно з'явившись, він уже став найдорожчим істотою на світі і вимагає собі так багато Вашої уваги, часу і сил. Але навіть сама турботлива мама не в змозі безвідривно перебувати біля малюка і присвячувати йому кожну хвилину свого часу, тому що у мами є ще й інші справи. Тому що мамі потрібно відпочивати. І в цей час мама повинна бути впевнена, що у її малюка все в порядку, що її дитині ніщо не загрожує.

Монітор підходить для всіх немовлят: від народження до 1-го року. Два високочутливих сенсора, розташовані під матрацом, охоплюють всю зону дитячого ліжечка, не стикаючись з дитиною. працює на звичайних батарейках аа домашнього користування з міркувань безпеки і простоти застосування.

«Babysense» вже більше 15 років успішно використовується в європі і Японії і встиг врятувати близько 600 тисяч малюків від СРДС (синдром раптової дитячої смертності).

Монітор дихання "Babysense" - найкращий помічник мамі. Він ніколи не засне і нікуди не відлучиться. Будучи впевненою в тому, що дихальний монітор не пропустить тривожний момент, Ви зможете знайти спокійний сон і повноцінний нічний відпочинок, щоб можна було більше сил віддавати вихованню Вашого малюка. Довірте монітора "Babysense" найдорожче, що у Вас є. Він не підведе!

Переваги:

 • гучний сигнал тривоги попереджає вас при незвично тихому диханні дитини або при тривалій його зупинці в разі центрального апное;
 • зелений сигнал блимає при кожному дихальному русі;
 • немає фізичного контакту між дитиною і монітором: датчик знаходиться під матрацом;
 • безпечне електроживлення за допомогою батарейок;
 • функціонує протягом всього сну;
 • простота в зверненні.

Пристрій монітора:

Дитячий дихальний монітор "Babysense" складається з контрольного блоку, який кріпиться на дитячому ліжечку, і двох сенсорних датчиків у вигляді панелей, які розміщені під матрац. Датчики настільки чутливі, що реагують на кожне дихальне рух малюка, яке супроводжується синхронним миготінням зеленого індикатора на контрольному блоці. Якщо у малюка під час сну або неспання виникнуть перебої з диханням, і його частота стане менше 10 разів на хвилину або більше 60 разів на хвилину, або зупинка дихання продовжиться більше 12 секунд, то пролунає гучний звуковий сигнал, і загориться червоний індикатор тривоги. У цей момент необхідно якомога швидше вжити заходів до відновлення дихання дитини. Рахунок йде на секунди, адже головний мозок немовляти не отримує достатньої кількості кисню.

Монітор "Babysense" абсолютно безпечний. Жодна з деталей приладу не стикається з дитиною. Харчування від мережі 220В, ймовірно, пристрій працює на 4-х батарейках. При необхідності заміни елементів живлення загоряється індикатор недостатнього заряду батарей, і лунають звукові сигнали.