укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Коляска прогулянкова CARRELLO Corsa
Коляска прогулянкова CARRELLO Corsa
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

450.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

50 грн

За тиждень

170 грн

За 2 тижні:

210 грн

Користуєтесь 1 місяць

265 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Коляска прогулянкова CARRELLO Corsa. Прокат, оренда у Рівному

Легка і маневрена прогулянкова коляска Carrello Corsa CRL-1401 - надійний супутник ваших повсякденних прогулянок і далеких подорожей. Зручності для дитини та її батьків - ось головне правило колясок цього типу.

Carrello Corsa CRL-1401 дуже зручна для малюка. Має просторе і комфортне сидіння. Спинку можна регулювати як в сидяче, так і лежаче положення, яке забезпечить дитині максимальний комфорт під час відпочинку. Підніжка регулюється на потрібну вам висоту.

Коляска позасезонна. В літку - в ній можна сховатися під великим капюшоном від жаркого сонця або раптового дощику, а взимку - кращим другом стане теплий чохол на ніжки. М'який передній бампер разом з міцними ременями безпеки вбережуть вашу дитину від випадінь. Зручний механізм складання не залишить вас байдужими під час подорожей. А легка вага стане додатковою перевагою. Колеса коляски виконані із зносостійкого поліуретану. Двоє передніх коліс - поворотні, вони і забезпечують колясці хорошу маневреність. На задніх колесах вмонтований гальмо. Також для вашого особистого зручності в колясці передбачене оглядове віконце, через яке дуже зручно спостерігати за малюком. А під час шопінгу вас виручить місткий кошик для покупок.

Baby Service Рівне розширює свої можливості і хоче стати Вашим надійним і зручним супутником у розвитку Вашої дитини, тому ми відкрили новий напрямок ПІДГУЗНИКИ з безкоштовною доставкою додому в межах Рівного. Ми впевнені Ви будете приємно здивовані цінами і нашим сервісом. Чекаємо Ваших замовлень !!!