укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Ходунки Chicco Band
Ходунки Chicco Band
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

400.00 грн

- якщо у нас вперше;

350.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

За 2 тижні:

160 грн

Користуєтесь 1 місяць

250 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

9 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Ходунки Chicco Band. Прокат, оренда у Рівному

Chicco Band - дитячі ходунки, які, в першу чергу, розвивають координацію рухів і вчать дитину тримати рівновагу. Жорстка анатомічна спинка сидіння забезпечує правильну підтримку хребта дитини. У цих ходунках дитина перебуває в безпеці: стопери, що повністю відповідають всім стандартам Європейського союзу, убезпечать і малюка, і все , що знаходиться навколо нього за рахунок гумових вставок. Стопери (шість фіксаторів) зупиняють рух при зіткненні з порогом.
   Сидіння регулюється по висоті, а його змінний чохол сидіння легко чиститься і переться. Рама легко складається і в зібраному стані займає дуже мало місця.
   У комплекті ігрова електронна панель з безліччю розваг, кольоровими вогниками і приємною музикою. Граючи, дитина почує безліч різних звуків, що асоціюються з різними тактильними діями (елементи можна тиснути, крутити, тягнути, піднімати, опускати, трясти). Панель  в ходунках змінна - вона може бути встановлена ​​на бампер прогулянкової коляски.

Скориставшись послугами прокату ходунків , ви допоможете малюкові швидше стати самостіним , навчите його самостійно рухатись по кімнаті та задовільните його цікавість до навколишнього світу.