укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Відгуки

Новий відгук

18/02/2016Юлія

Восени у нас була затяжна застуда, педіатр порекомендував інгаляції небулайзером, які є ефективними, на відміну від простого дихання паром від трав і безпечними, на відміну від постійного відвідування поліклініки. Купувати таких товарів, на мою думку, сенсу немає. Тоді згадалося, що у великих містах є Baby Service. Пошукавши в інтернеті, зраділа, що він є у нашому місті. Сподобалось все: привітне обслуговування, ідеальний стан, оптимальна ціна. Словом, дякую Baby Service, що ви є :)

Новий відгук

18/01/2016Олег

Брав вагу дитячу. Що сказати... мама відразу заспокоїлась) легко та зручно в користуванні. Сервіс на високому рівні, ціни "людські"! Дякую що Ви є! Раджу усім.

Новий відгук

02/12/2015Ліля

Взяли напрокат заколисуючий центр Aqua Stone і залишились задоволені. Нашому малюку вже 5місяців, але завдяки вмісткому сидінню качельки він гарно поміщався і зручно себе почував. Коли підходив час денного сну-я поміщала дитинку в центр, вмикала музику, гойдання і син засинав без проблем. Так що в цьому плані заколисуючий центр значно полегшив життя. Дякуємо babyservice, що відкрили філіал в Рівному.

Новий відгук

06/11/2015Антоніна

Брали на прокат молоковідсмоктувач на 1 тиждень . Апарат чудовий , без зайвих зусиль виконує свої функції, дуже зручно. Нам дуже допоміг, зручно збирати молоко два рази на добу , залишати молочко вдома та відлучитися по справах. Достатньо 10-15 хв, щоб зібрати молоко. Нам сподобалося , що таку річ можна взяти напрокат. Ми з чоловіком цікавилися ціною , його вартість більше 2000 грн, а скористатися в прокаті зручно і доступно, плюс якість його роботи.Дякуємо

Додайте свій відгук:

  • Допустимі символи: А-я A-Z

Любі наші клієнти!

Якщо  Ви вже скористались нашими послугами, поділіться, будь ласка, своїми враженнями!

Якщо ж ні, ми також будемо вдячні за будь-які коментарі!

Вкажіть, будь ласка, у тексті відгуку:

  • Яку саме річ Ви брали у нас напрокат;
  • Вік вашої малечі;
  • Чи сподобалось Вам спілкування із нашими консультантами? Чи відповіли вони на усі ваші запитання? Чи допомогли з вибором?
  • Чи підійшла вашому карапузику обрана річ? 
  • Чи корисною для вас виявилась послуга прокату дитячих товарів?
  • Що б ми могли зробити, щоб додати ще більше комфорту для Вас?

 

Дякуємо за те, що допомагаєте нам ставати ще кращими для Вас та ваших маленьких янголят!

                                                                                                                 Сонячного вам настрою!

Команда Baby Service - Rivne.