укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

Відгуки

Новий відгук

17/08/2016Марина Гошовська

Дякуємо за надані у прокат ходунці та манеж. Хороша якість товарів та чистота. Оперативно доставили, а також швидкий вихід на зв'язок. Нам все спрдобалось, будемо надалі користуватися Вашими послугами. Найкращі рекомендації.

Новий відгук

16/08/2016Дземенюк Максим

Брав електронну вагу. Зауважень не виникло. Ціни не захмарні. Можу радити

Новий відгук

12/08/2016Павло

Скористався послугами даної компанії. Брав у користування автомобільне дитяче крісло. Дуже задоволений якістю наданих послуг та консультацією спеціалістів. Рекомендую.

Новый отзыв

12/08/2016Дмитро

Брав напрокат заколисуючий центр Chicсo. Дуже спродобалося ставлення персоналу - всі ввічливі, можуть підказати, допомогти у виборі. На мою думку, це головне у такій роботі. Буду рекомендувати Вас друзям і знайомим. Бажаю Вам успіху і побільше клієнтів!

Новий відгук

13/07/2016Вікторія Мельничук

Команда Baby Service - це справжні професіонали! Хіба можна залишитися байдужимо від такого обслуговування!!! Не те, що хочеться тепер там все брати на прокат, а ще й море позитивного настрою на цілий день від таких візитів. Прийшли вибрати стрибунця для нашого малючка. Нам не просто розказали, показали як заведено в магазинах, нам і висоту на всіх наявних регулювали, і по сто разів пробували поки не вибрали - і що найголовніше, ми ні на секундочку не відчули, що нам хтось щось хоче впарити, як це часто буває в магазинах. Ми і на гойдалках покаталися, хоча ми з них вже виросли і точно не збиралися користуватися, в манежику полазили, на гірці поспускалися. Словом всі були задоволені. Окремо дякуємо нашому консультанту!!! Baby Service Rivne - це реально сервіс, а не просто гарна назва!!! Побільше вам вдячних клієнтів і достойних прибутків!!!

Новий відгук

09/03/2016Вікторія

Брали на прокат стрибунці , а так як нам вже 8 міс. обміняли їх на ходунки . Приємне враження від персоналу, індивідуальний підбір,доставка . Дуже зручно, швидко , доступні ціни. Дякуємо вам що ви з'явитися і в нашому місті, гарних вам клієнтів!!!!))))

Додайте свій відгук:

  • Допустимі символи: А-я A-Z

Любі наші клієнти!

Якщо  Ви вже скористались нашими послугами, поділіться, будь ласка, своїми враженнями!

Якщо ж ні, ми також будемо вдячні за будь-які коментарі!

Вкажіть, будь ласка, у тексті відгуку:

  • Яку саме річ Ви брали у нас напрокат;
  • Вік вашої малечі;
  • Чи сподобалось Вам спілкування із нашими консультантами? Чи відповіли вони на усі ваші запитання? Чи допомогли з вибором?
  • Чи підійшла вашому карапузику обрана річ? 
  • Чи корисною для вас виявилась послуга прокату дитячих товарів?
  • Що б ми могли зробити, щоб додати ще більше комфорту для Вас?

 

Дякуємо за те, що допомагаєте нам ставати ще кращими для Вас та ваших маленьких янголят!

                                                                                                                 Сонячного вам настрою!

Команда Baby Service - Rivne.