укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Дитяче ліжечко Верес Соня ЛД-13
Дитяче ліжечко Верес Соня ЛД-13
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

650.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

50 грн

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

11 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Дитяче ліжечко Верес Соня ЛД-13. Прокат, оренда в Рівному

Дитяче ліжко Верес Соня ЛД-13 - це класичний дизайн без надмірностей, зручні знімні колесики для переміщення, дуга для заколисування і, звичайно, стовідсотково натуральні матеріали. Дитячі ліжечка Верес виготовляються з деревини твердих листяних порід, що забезпечує їм стійкість до зовнішніх впливів. Всі деталі покриті спеціальним лаковим покриттям на водній основі, яке абсолютно безпечно для дітей.

Крім цього нова модель ліжечка Верес Соня ЛД-13, може «похвалитися» рухомий стінкою. Тепер боковину можна легко опустити за спеціальними вбудованим напрямних і при бажанні також швидко підняти.

Верес Соня ЛД13 повністю відповідає світовим та державним стандартам, і відповідає основним батьківським вимогам до дитячих ліжечок. Всі ліжечка для новонароджених Верес створені таким чином, щоб максимально полегшити батьківську працю, а дитині забезпечити повноцінний відпочинок. Дитячі ліжечка Верес Соня оснащені спеціальними полозами для заколисування, завдяки яким вкладання малюка буде легким і приємним. Коліщатка. Крім того, дно ліжечка Верес ЛД-13 можна як піднімати, так і опускати - в залежності від віку вашого малюка. А тепер, ще й гризункі (спец накладки на бортах для зубок малюка).

Якісна перша меблі, і особливо, ліжечко - це запорука майбутнього здоров'я дитини. Адже тільки спеціальне ортопедичне розташування ламелей може забезпечити фізіологічний стан дитини, при якому йому буде комфортно. Натуральне ж дерево, з якого виготовляються Верес ліжечка, не тільки додасть неповторний затишок спальні, але і з великою ймовірністю захистить малюка від подальших можливих проблем з дихальною і імунної системами.

Ліжечко Верес Соня Лд-13 біла, виглядає благородно і дорого. Приймаючи рішення взяти напрокат ліжечко Верес ЛД-13, ви робите незаперечно вдалий вибір на користь якості.