укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони
Розвиваючий килимок Зоосад
Розвиваючий килимок Зоосад
Як це працює?

Доставка: 50 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

350.00 грн

- якщо у нас вперше;

300.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

90 грн

За 2 тижні:

140 грн

Користуєтесь 1 місяць

190 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

6 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Розвиваючий килимок Зоосад. Прокат, оренда у Рівному

Яскравий музичний килимок «Зоосад» порадує Вашу дитину і викликає посмішку на дитячому личку. Розвиваючий килимок був розроблений спеціально для найменших (від 0 міс.). Це своєрідні дитячий музичний центр, з одного боку якого зображені долоньки, а з іншого боку розташовані ступні ніг. Якщо стукнути по ним, вони засвітяться, і килимок почне видавати звуки голосів різних тварин.

Частини малюнків, які має розвиваючий килимок, є 3D-активними - вони допомагають розвивати тактильне сприйняття і моторику дитини.      На килимку зображені жираф з довгою гладенькою шиєю, білочка, хвіст якої шелестить, овечка з пищалки, мишка, яку можна розтягувати, потягнувши за хвіст, повітряний змій, а за ним ховаються бджілки. Ефект арок дозволяє маляті відчувати себе захищено, ніби він у мами в животику. Малюк зможе розглядати своє зображення в дзеркалі і розмовляти з ним, освоюючи сенс звуків, які вимовляє. Іграшки на арці висять по різні боки і для того, щоб дотягнутися до них, маляті доведеться багато і часто рухатися - це допоможе йому якнайшвидше навчитися повзати. Килимок розвиває тактильні відчуття, моторику, суглоби (коли малюк намагається дотягнутися до іграшок), кругозір.
  Розвиваючий килимок є справжньою ігровим майданчиком, яку можна завжди взяти з собою. Зібрати й розібрати його можна досить легко і швидко - розвиваючий килимок дуже компактний і легкий.