укррус

Телефони у Рівному

  • (098) 607-62-73
  • (066) 827-91-00
  • (073) 469-72-68
всі телефони

ПРОДАЖ ВЕЛОСИПЕДІВ, САМОКАТІВ, БІГОВЕЛІВ

Перше персональний транспортний засіб у більшості дітей - триколісний велосипед. Навіть виростаючи, багато згодом зберігають спогади про першому дитячому велосипеді, як про якийсь дуже важливому і в той же час рідному предмет. Завдання вибрати і купити дитячий велосипед випадає батькам, які по всій Україні в дитячих магазинах починають пошуки моделі, якій судилося стати тим самим першим і улюбленим велосипедом.

Інтернет-магазин Baby Service з радістю допоможе батькам зробити правильний вибір.

Велосипеди з каталогів на сайті створені з однією важливою і благородною метою - дарувати дітям, які будуть ними користуватися, масу позитивних вражень і задоволення від захоплюючих велосипедних прогулянок.

Є стильні моделі, створені спеціально для маленьких модників, яким батьки вже з малих років прищеплюють почуття смаку і уваги до краси. Є велосипеди в більш спортивному стилі, для найактивніших і непосидючих. Звичайно, всі моделі наших велосипедів виконані в яскравих і цікавих кольорах, щоб відразу привернути увагу свого майбутнього власника.

Для батьків, звичайно, крім краси, більш важливими є інші показники. В першу чергу - безпека і надійність майбутнього придбання. Адже як би акуратно і спокійно діти не їздили на своїх велосипедах, зіткнення неминучі.

Міцні рами в велосипедах, які ми пропонуємо, зроблені так, що витримують досить великі навантаження. Всі моделі обладнані надійними гальмами, у багатьох моделях ручне гальмо передній, а ножний задній.

Для ще більшої безпеки під час руху, ланцюги на наших велосипедах обладнані спеціальною додатковим захистом.

Для зручності і збільшення тривалості експлуатації однієї і тієї ж моделі в велосипедах роблять регульований підйом керма і сидіння. Подібні приємні доповнення дозволяють велосипеду "підростати" разом з його маленьким власником.

Триколісний велосипеди також можуть бути додатково обладнані ручкою-штовхачем. У деяких моделях вона винесена досить далеко від сидіння, так що і батькам зручно штовхати, і малюкові можна спокійно насолоджуватися прогулянкою. Ще одна важлива особливість наших велосипедів - м'які і ергономічні седушкі і зручний кермо, а в деяких моделях козирок від сонця буде ще одним приємним бонусом.